Tu nikogo nie ma? Tercet poszukiwanych złapany! Ukrywali się za łóżkiem i w szafie!

2021-03-04 10:19 tom
Tu nikogo nie ma? Tercet poszukiwanych złapany! Ukrywali się za łóżkiem i w szafie!
Autor: Świętokrzyska Policja Tu nikogo nie ma? Tercet poszukiwanych złapany! Ukrywali się za łóżkiem i w szafie!

W czwartek rano do aresztu trafiło troje mieszkańców Skarżyska. Powody, dla których interesuje się nimi wymiar sprawiedliwości, były rozmaite, ale tercet osób łączyły raczej nietypowe kryjówki. Gdy policjanci przyszli w odwiedziny pod wskazany adres, poszukiwany za alimenty mężczyzna został znaleziony w szafie, a 30-letnia kobieta i jej dwa lata starszy partner skryli się za łóżkiem. Policjanci jednak bez problemu przejrzeli metody zbiegów. Cała trójka trafiła do policyjnych cel.

Wolność kocham i rozumiem, wolności oddać nie umiem - śpiewał przed laty zespół Chłopcy z placu broni. Tę maksymę wziął sobie najwyraźniej pewien tercet, bynajmniej nie egzotyczny, bo chodzi o mieszkańców Skarżyska, którzy byli poszukiwani do odbycia kary. Za 30-letnią kobietą i jej dwa lata starszym partnerem wystawiono nakazy doprowadzenia do placówki penitencjarnej, a 29-letni brat kobiety był poszukiwany listem gończym. Policjanci ustalili, że cała trójka zamieszkuje pod tym samym adresem. Funkcjonariusze udali się do mieszkania, gdzie otworzyła im pewna kobieta i - udając zaskoczenie - zapewniała, że wewnątrz znajduje się tylko ona i jej mąż.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: TRAGEDIA pod Opatowem! Martwy człowiek znaleziony w stawie!

- Funkcjonariusze nie dali wiary tym słowom i postanowili sprawdzić pomieszczenia. W jednym z pokoi w szafie pomiędzy ubraniami ujawnili poszukiwanego 29-latka. Mężczyzna trafi za kratki na 3 miesiące za niezapłacone alimenty. Po chwili kryminalni odkryli kolejną kryjówkę. Za łóżkiem leżała poszukiwana para. 30-latka będzie musiała pokutować w więziennej celi przez 15 miesięcy m.in. za kradzieże sklepowe i zniszczenie mienia. Partner kobiety spędzi w areszcie kilka dni za niezapłaconą grzywnę - informuje Jarosław Gwóźdź ze skarżyskiej policji.

Wszystkie trzy osoby zostały doprowadzone za kratki, gdzie odbędą zasądzony wyrok.

CZYTAJ TEŻ: Straż miejska wkracza do autobusów. POLOWANIE na pasażerów bez masek czas zacząć!

Wpadł z licznikiem skręconym o 700 tys. kilometrów. Wszystko przez wyprzedzanie na zakazie