Włamanie i potężna EKSPLOZJA na obrzeżach Kielc. Policja szuka świadków!

2019-11-09 18:10 AC
Wysadzony bankomat w Kielcach
Autor: Policja

W nocy z piątku na sobotę na obrzeżach Kielc doszło do potężnej eksplozji. Nieznany sprawca włamał się do jednego z hipermarketów i wysadził znajdujący się w nim bankomat, a następnie skradł pieniądze. 

Do zdarzenia doszło po godzinie 3 w nocy w sklepie przy ul. Leśniówka w Kielcach. Pracownicy firmy ochroniarskiej zostali poinformowani o tym, że coś dzieje się w hipermarkecie. Gdy przyjechali pod wskazany adres zastali roztrzaskane szyby i wysadzony bankomat.  

Na miejsce wezwano policję. Jak przekazał Artur Majchrzak z Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach - ktoś włamał się do przedsionka sklepu, a następnie wysadził bankomat i skradł kasety z pieniędzmi. Funkcjonariusze analizują teraz zapisy z monitoringu i szukają świadków zdarzenia. 

- Jeśli ktoś był świadkiem zdarzenia, widział coś nietypowego w tej okolicy lub przejeżdżał akurat drogą krajową numer 73, a ma w samochodzie kamerkę, prosimy o kontakt. Można dzwonić pod numer 41-349-33-10 lub numer alarmowy 112 - poinformował portal Nasze Miasto Artur Majchrzak.