Wyszedł na spacer z psem i zatłukł czworonoga! Zapomniał przyjść do sądu?

i

Autor: Thomas_Ritter/Pixabay Wyszedł na spacer z psem i zatłukł czworonoga! "Zapomniał" przyjść do sądu?

Wyszedł na spacer z psem i zatłukł czworonoga! "Zapomniał" przyjść do sądu?

2020-09-18 13:19

Przed kieleckim sądem rozpoczął się proces w sprawie Klaudiusza Sz. z Ostrowca. Mężczyzna jest oskarżony o brutalne skatowanie psa, z którym wybrał się na spacer. Klaudiusz Sz. z przechadzki wrócił sam, a zmaltretowany pies konał w cierpieniu w jednym z ostrowieckich pustostanów. Sędzia przesłuchał jedynie świadków, ponieważ sprawca nie stawił się.

Przypomnijmy - w czerwcu doszło do bulwersującego zdarzenia. 32-latek wziął psa swojej partnerki i poszedł - jak się wydawało - na spacer. Ufny czworonóg opuścił dom z mężczyzną, ale opiekun zwierzaka nie miał dobrych zamiarów. 32-letni ostrowczanin zamiast na zwykłą przechadzkę udał się do jednego z opuszczonych budynków, gdzie dokonał egzekucji na psie! Po wszystkim zmasakrowane zwłoki zostały odnalezione przez funkcjonariuszy.

Proces 32-latka rozpoczął się w piątek, 18 września, ale oskarżony nie pojawił się na rozprawie. Sędzia przesłuchał jedynie kilku świadków i był zmuszony przerwać sprawę do 8 października. Niewykluczone, że tego dnia zapadnie wyrok. Klaudiuszowi Sz. grozi kara do 5 lat więzienia. 

CBŚP zlikwidowało nielegalną fabrykę tytoniu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany