POTWÓR z Ostrowca! Wyszedł na spacer z psem. ZAMORDOWAŁ zwierzaka w opuszczonym budynku!

2020-06-08 14:16
POTWÓR z Ostrowca! Wyszedł na spacer z psem. ZAMORDOWAŁ zwierzaka w opuszczonym budynku!
Autor: Świętokrzyska Policja POTWÓR z Ostrowca! Wyszedł na spacer z psem. ZAMORDOWAŁ zwierzaka w opuszczonym budynku!

W Ostrowcu Świętokrzyskim w ostatnią środę doszło do bulwersującego zdarzenia. 32-latek wziął psa i poszedł - jak się wydawało - na spacer. Ufny czworonóg opuścił dom z mężczyzną, ale opiekun zwierzaka nie miał dobrych zamiarów. 32-letni ostrowczanin zamiast na zwykłą przechadzkę udał się do jednego z opuszczonych budynków, gdzie dokonał egzekucji na własnym psie! Policja znalazła po wszystkim skatowane zwłoki psa!

O zdarzeniu ostrowiecką policję powiadomiła konkubina mężczyzny, która była zaniepokojona nieobecnością ukochanego psa. Szokująca prawda szybko wyszła na jaw - okazało się, że pies został zabity przez partnera kobiety, który zabrał niczego niespodziewającego się czworonoga na spacer. Wtedy rozegrały się makabryczne sceny.

- Wspomniany mężczyzna miał wyjść z domu na spacer z psem, a następnie w jednym z opuszczonych budynków go uśmiercić. W toku prowadzonych czynności mundurowi odnaleźli martwe zwierzę, które zostało zabezpieczone do badań - informuje asp. Ewelina Wrzesień, oficer prasowa ostrowieckiej policji. - W chwili zatrzymania 32-latek miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie - dodaje.

Policja zatrzymała mężczyznę w areszcie, a po wytrzeźwieniu 32-latek usłyszał zarzut uśmiercenia psa. To bulwersujące przestępstwo może kosztować go nawet 3 lata pozbawienia wolności!

Podpalał by gasić. Strażak ochotnik zatrzymany przez policję

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ TUTAJ!