Casanova o LEPKICH RĘKACH! Przyjeżdżał z Krakowa do kochanki w Kielcach i robił jej TO!

2020-06-05 12:49 ToM
Casanova o LEPKI RĘKACH! Przyjeżdżał z Krakowa do kochanki w Kielcach i robił jej TO!
Autor: Świętokrzyska Policja Casanova o LEPKI RĘKACH! Przyjeżdżał z Krakowa do kochanki w Kielcach i robił jej TO!

To miało być klasyczne love story. 34-letni krakowianin poznał o 4 lata starszą kielczankę w sieci, po jakiś czasie ich znajomość stała się coraz bardziej zażyła, a mieszkaniec Krakowa często przyjeżdżał do swojej sympatii. W pewnym momencie kobieta zgłosiła na policję, że z jej domu zniknęła biżuteria warta 33 tysiące złotych. Ku jej rozczarowaniu, złodziejem okazał się kochanek z Krakowa.

Dwoje ludzi poznało się za pośrednictwem portalu randkowego, po jakimś czasie znajomość przeniosła się z sieci do rzeczywistości. Para zaczęła się spotykać w lutym, znajomość kwitła do połowy kwietnia. Pewnego dnia mężczyzna poprosił nową sympatię o pożyczkę 800 zł. Wtedy stał się coraz mniej uchwytny.

Po jakimś czasie kontakt urwał się, a kielczanka odkryła, że w jej domu brakuje biżuterii. Policjanci połączyli fakty.

- Mężczyzna był częstym gościem w mieszkaniu zgłaszającej, co dawało mu doskonałą okazję do okradania 38- latki. Dodatkowo podejrzenia wzbudził fakt, że podejrzewany od połowy kwietnia unikał kontaktów z kielczanką - informuje sierż. szt. Karol Macek, oficer prasowy kieleckiej policji.

Policjanci złożyli krakowskiemu Casanovie wizytę. Mężczyzna był zaskoczony obecnością policji, która zabrała go na ponowną wycieczkę do Kielc. Tym razem jednak podróż zakończyła się w areszcie, gdzie 34-latek przyznał się do kradzieży i wyłudzenia 800 zł.

Grozi za to nawet 8-letnia odsiadka!

CBŚP rozbiło szajkę oszustów! Kilkumilionowe straty!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express kliknij TUTAJ.