Z ostatniej chwili! Koronawirus w Chęcinach! Zakażeni pracownicy, urząd gminy zamknięty!

2020-09-26 14:52 ToM
Z ostatniej chwili! Koronawirus w Chęcinach! Zakażeni pracownicy, urząd gminy zamknięty!
Autor: Google Street View Z ostatniej chwili! Koronawirus w Chęcinach! Zakażeni pracownicy, urząd gminy zamknięty!

COVID-19 wciąż rozprzestrzenia się w Świętokrzyskiem, a zarazy wcale nie powstrzymują mury gmachów urzędów. Zgodnie z informacją, do której dotarła redakcja SE Kielce, pozytywny wynik testu na koronawirusa zobaczyło dwóch pracowników. Planowane są dalsze badania, a od poniedziałku urząd najprawdopodobniej zostanie zamknięty dla interesantów.

Informację o zakażeniu w urzędzie potwierdził sekretarz samorządu Paweł Brola. Pozytywny wynik testu zobaczyło dwóch pracowników operacyjnych Urzędu Gminy i Miasta w Chęcinach. Zakażenie koronawirusem zostało zdiagnozowane dopiero w sobotę, ostateczne decyzje w urzędzie właśnie zapadają, ale mieszkańcy Chęcin powinni przygotować się na utrudnienia - urząd prawdopodobnie zostanie zamknięty od poniedziałku, 28 września.

- Jesteśmy na etapie przygotowywania się, najprawdopodobniej urząd będzie zamknięty dla osób z zewnątrz, będzie działał w trybie wewnętrznym - informuje sekretarz gminy Paweł Brola. - Planujemy dalsze testy, jesteśmy na etapie dowiadywania się, pozyskiwania informacji od innych instytucji. 

Sytuacja w urzędzie jest rozwojowa, w zależności od wyników kolejnych testów, będzie wiadomo, jak długo urząd w Chęcinach pozostanie zamknięty dla petentów. Testy na koronawirusa prawdopodobnie zostaną sfinansowane z publicznych środków. Mieszkańcy miasta, którzy w ostatnich dniach załatwiali urzędowe sprawy, również powinni pomyśleć o badaniu. Niewykluczone, że któryś z interesantów mógł mieć kontakt z zakażoną osobą!

Zrobił Chrystusa z Rio de Janeiro za pomocą zapałek

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.