Pies wymaga operacji

Kołobrzescy policjanci uratowali rannego psa. Trwają poszukiwania właściciela

2022-12-08 21:44

Ranny i wystraszony pies leżał na poboczu drogi. Zaopiekowali się nim kołobrzescy policjanci, którzy przekazali czworonoga do schroniska. Wciąż nie wiadomo, gdzie jest jego właściciel. Jego zgoda jest potrzebna do wykonania niezbędnej operacji.

Do kołobrzeskiej jednostki policji wpłynęło zgłoszenie dotyczące potrąconego psa w miejscowości Skrzydłowo. Na miejsce niezwłocznie udali się funkcjonariusze drogówki. Na poboczu drogi zauważyli ciemny kształt przypominający psa. Zatrzymali pojazd w bezpiecznej odległości i ostrożnie podeszli do zwierzęcia.

Pies wyglądał na zmarzniętego i zagubionego ale przede wszystkim był bardzo wystraszony. Policjanci zwrócili uwagę na to, że pies nie może chodzić ponieważ jego tylna łapa była najprawdopodobniej połamana. Z dużą ostrożnością i delikatnością przenieśli psa do radiowozu i tam ogrzali oraz napoili.

Następnie ranny pies został przekazany schronisku dla zwierząt REKS w Kołobrzegu.

Piesek doznał wielu urazów, ma popękane kości kończyn i wybity staw. Wymaga operacji. Jego właściciel musi wyrazić zgodę na wykonanie zabiegu. Powinien zatem jak najszybciej zgłosić się do schroniska dla zwierząt REKS w Kołobrzegu, które mieści się przy ul. 6 Dywizji Piechoty 60, tel. 668 294 373.

Sonda
Adoptowałbyś starszego psa?
Poruszająca historia pieska Jasia, który nie ma oczu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany