Kurator Barbara Nowak

i

Autor: ART SERVICE Kurator Barbara Nowak

Kurator walczy z GMO

Barbara Nowak o "szaleństwie bezrozumnych ideologii". Zajęła się modyfikacjami genetycznymi

2023-02-06 9:16

Barbara Nowak nie daje o sobie zapomnieć. Tym razem małopolska kurator oświaty na Twitterze zajęła się nie tylko aborcją, ale też żywnością GMO. Jej zdaniem przyczynia się ona do "niszczenia świata". - Odrzućmy szaleństwo bezrozumnych ideologii niszczących prawa naturalne - zaapelowała Barbara Nowak, małopolska kurator oświaty.

Barbara Nowak o "szaleństwie bezrozumnych ideologii". Zgromiła aborcję i GMO

Małopolska kurator oświaty znana jest ze swojej aktywności w mediach społecznościowych. Udziela się zwłaszcza w serwisie Twitter, gdzie publikuje treści związane nie tylko z edukacją. Tym razem Barbara Nowak wzięła się za "bezrozumne ideologie niszczące prawa naturalne". Najwidoczniej za jedną z takich ideologii uznała produkcję żywności genetycznie modyfikowanej, ponieważ GMO wymieniła w jednym szeregu, obok aborcji i kwestionowania istnienia dwóch płci, jako czynniki prowadzące do niszczenia świata. Wpis Barbary Nowak pochodzi z niedzieli (5 lutego), co kurator zaznaczyła, pisząc o Dniu Pańskim. 

W Dniu Pańskim, odrzućmy szaleństwo bezrozumnych ideologii niszczących prawa naturalne. Dobre jest życie, kobieta, mężczyzna, jedzenie niemodyfikowane genetycznie. Aborcja jest morderstwem, nie ma więcej niż 2 płci, sztuczne zamienniki żywności są szkodliwe. Nie niszczmy świata! - napisała na Twitterze Barbara Nowak.

Sonda
Czy Barbara Nowak sprawdza się w roli małopolskiego kuratora oświaty?
Morderca swojej matki miałby wyjść na wolność?! Taki wniosek wpłynął do sądu
Nasi Partnerzy polecają