Barbara Nowak, kurator oświaty w Krakowie

i

Autor: Kuratorium Oświaty w Krakowie Bulwersujący tweet kurator oświaty o równym traktowaniu dzieci. „To lewacka utopia”

Kurator o indoktrynacji ekoterrorystycznej

Barbara Nowak ostrzega przed tą dietą. "Nie ma lex Czarnek, jest indoktrynacja"

2023-02-20 9:46

Barbara Nowak zabrała głos w sprawie ograniczenia spożycia mięsa. Jej zdaniem uczniowie na zajęciach dodatkowych są zachęcani do stosowania diety planetarnej, polegającej na rezygnacji z mięsa i nabiału. - W polskich szkołach na zajęciach dodatkowych trwa kształtowanie dzieci wg założeń agendy C40. Nie ma lex Czarnek, jest indoktrynacja ekoterrorystyczna - napisała na Twitterze Barbara Nowak.

Barbara Nowak o diecie planetarnej. "Nie ma lex Czarnek, jest indoktrynacja ekoterrorystyczna"

Głośny ostatnio temat ograniczenia spożycia mięsa stał się motywem najnowszego wpisu Barbary Nowak na Twitterze. Małopolska kurator oświaty skrytykowała dietę planetarną, opartą o produkty roślinne i ograniczenie mięsa do 50 gramów dziennie. Co więcej, kurator stwierdziła, że dieta planetarna jest częścią agendy C40, a uczniowie na zajęciach dodatkowych są tak kształtowani, by stosować założenia diety planetarnej. Barbara Nowak nie wskazała przy tym żadnego konkretnego przykładu szkoły, gdzie faktycznie doszło do indoktrynacji. Wróciła natomiast do lex Czarnek, twierdząc że ta ustawa zapobiegłaby propagowaniu agendy C40.

Nie tylko Trzaskowski realizuje w Polsce agendę C40, a w niej np. dietę planetarną, czyli bez mięsa, bez nabiału. W polskich szkołach na zajęciach dodatkowych trwa kształtowanie dzieci wg założeń agendy C40. Nie ma lex Czarnek, jest indoktrynacja ekoterrorystyczna - napisała na Twitterze Barbara Nowak.

Dzień otwarty w schronisku dla zwierząt w Nowym Sączu
Sonda
Czy Barbara Nowak sprawdza się w roli małopolskiego kuratora oświaty?
Nasi Partnerzy polecają