Zenek idzie po rekord, Sylwester TVP

i

Autor: Akpa Zenek idzie po rekord, Sylwester TVP

Będziesz królem Sylwestra 2019? Te hity znasz NA PEWNO! [QUIZ]

2019-12-30 9:57

W Zakopanem, w Chorzowie, w Warszawie, a może wszędzie naraz przed telewizorem? To Ty zdecydujesz, gdzie będziesz się bawił w tegorocznego Sylwestra. Znasz największe hity? Sprawdź się w naszym quizie i uzupełnij słowa piosenek, które usłyszymy w najbliższego Sylwestra!

Zenon Martyniuk, gwiazdy disco-polo, Maryla Rodowicz, Roksana Węgiel i Viki Gabor - to główni artyści, którzy pojawią się na Sylwestrze Marzeń z Dwójką, który zorganizuje w Zakopanem Telewizja Polska. Czy znasz teksty ich piosenek i zostaniesz prawdziwym królem tegorocznego Sylwestra? Sprawdź się w poniższym quizie i pochwal się wynikiem na Facebooku!

Quiz - co to jest?

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE