Bukowina Tatrzańska: Tragiczny wypadek na stoku NAGRAŁA KAMERA?! [WIDOK NA ŻYWO]

2020-02-10 13:30 PT
Bukowina Tatrzańska: Tragiczny wypadek na stoku NAGRAŁA KAMERA?! [WIDOK NA ŻYWO]
Autor: rusin-ski.pl / webcamera.pl Bukowina Tatrzańska: Tragiczny wypadek na stoku NAGRAŁA KAMERA?! [WIDOK NA ŻYWO]

Koszmarny wypadek w Bukowinie Tatrzańskiej. W poniedziałkowe przedpołudnie (10 lutego) wiatr zerwał dach budynku. Potężne elementy przygniotły grupę osób. Niestety, dwie kobiety nie przeżyły wypadku. W pobliżu miejsca zdarzenia rozstawione są kamery, dzięki którym internauci mogą na żywo śledzić sytuację na stoku.

Do tragicznego wypadku doszło około godziny 11:00. Na czwórkę narciarzy spadł dach, który został zerwany przez silny podmuch wiatru. Zginęły kobiety w wieku 15 i 52 lat. Dwie kolejne osoby przetransportowano do szpitala.

Czytaj więcej w RELACJI NA ŻYWO!

Kamery rozstawione na stoku pozwalają obserwować okolicę z wielu perspektyw. Poniżej załączamy transmisję z pobliża miejsca śmiertelnego wypadku. Około południa na wskazanym nagraniu można było dostrzec służby ratunkowe. Choć kadr nie jest wystarczająco dobry, niewykluczone, że tragiczny moment również został uchwycony.

Niestety, nie można cofnąć relacji z pozycji internauty odwiedzającego stronę operatora stoku. Organy wyjaśniające przyczyny tragedii z pewnością zwrócą jednak uwagę na te cenne materiały.

Zobacz też: Bukowina Tatrzańska: To na tej stacji zerwany dach zabił dwie osoby [ZDJĘCIA, WIDEO]

Tragedia w Bukowinie Tatrzańskiej. Zobacz widok na żywo:

Wypadek w Bukowinie Tatrzańskiej. Zobacz zdjęcia z miejsca tragedii:

Tragedia na stoku w Bukowinie Tatrzańskiej

ZOBACZ WIDEO: