Dariusz Gnatowski nie żyje! Wzruszające pożegnanie. I mocne słowa: "Jedyne, co mi się ciśnie..."

2020-10-20 20:16 Rafał Strzelec
Zmarł Dariusz Gnatowski
Autor: Tomasz Radzik/Super Express Zmarł Dariusz Gnatowski

Nie żyje Dariusz Gnatowski. Słynny Arnold Boczek ze Świata według Kiepskich miał 59 lat. Aktor zmarł w Szpitalu Specjalistycznym im. J. Dietla w Krakowie. Wedle informacji RMF FM artysta miał zapalenie płuc i ciężką niewydolność oddechową. Kondolencje spływają z całego kraju. Padły również mocne słowa.

Nie żyje Dariusz Gnatowski

Dariusz Gnatowski nie żyje. Miał 59 lat

Dariusz Gnatowski zmarł 20 października w Szpitalu Specjalistycznym im. J. Dietla w Krakowie. Aktor jest znany przede wszystkim z roli Arnolda Boczka w serialu "Świat według Kiepskich". Jak podaje RMF FM aktor miał zapalenie płuc i ciężką niewydolność oddechową.

Nie żyje Dariusz Gnatowski. "Świat według Kiepskich" już nigdy nie będzie taki sam...

Dariusz Gnatowski urodził się w Rudzie Śląskiej. Wychował się w Zabrzu. Prócz roli w "Świecie według Kiepskich" znany jest m.in. z udziału w "Ogniem i Mieczem", "13 posterunku" czy "Na dobre i na złe". Na co dzień występował na scenie Teatru Starego w Krakowie oraz Teatrze STU i Teatrze Ludowym. Aktor zmagał się z cukrzycą typu 2.

Dariusz Gnatowski czyli Boczek ze Świata według Kiepskich: Nauczyciele znęcali się nade mną w szkole

Kondolencje po śmierci Gnatowskiego płyną z całego kraju. Łukasz Rybarski, aktor Teatru STU w Krakowie i znany kabareciarz, napisał bardzo dosadny post na swoim profilu w mediach społecznościowych. - Żegnaj Darku. Wielki ból rozdziera mi serce i jedyne co mi się ciśnie na usta to ku....a mać. Może Twoje odejście otworzy niektórym oczy i przestaną pierdo....ć, że COVID to ściema - czytamy na profilu na Facebooku.