Fatalny finał popisów 20-latka za kierownicą. Młody drifter huknął w drzewo

i

Autor: Małopolska Policja Driftowanie dla 20-latka zakończyło się otrzymaniem mandatu w wysokości 5 tysięcy złotych i 8 punktów karnych.

Nie wiedział, że wszystko się nagrywa

Fatalny finał popisów 20-latka za kierownicą audi. Młody drifter huknął w drzewo

2022-10-04 17:23

W Myślenicach młody drifter chciał wprowadzić kierowane przez siebie audi w kontrolowany poślizg. Zrobił to jednak tak nieudolnie, że najpierw uderzył w metalową skrzynię na słupki drogowe, a następnie huknął w drzewo. Popisy 20-latka zostały nagrane przez kamerę monitoringu, dzięki czemu można było ukarać go mandatem w wysokości 5 tysięcy złotych.

Myślenice. 20-latek popisywał się za kierownicą. Drift skończył na drzewie

Młody drifter zakończył popisy na drzewie

Wieczorem w poniedziałek, 3 października na jednym z parkingów w Myślenicach 20-letni kierowca audi urządził sobie zabawę w driftowanie. Młody szofer, w miejscu do tego nieprzeznaczonym, próbował wprowadzić swój pojazd w kontrolowany poślizg. Niestety zupełnie mu to nie wyszło, a parkingowe popisy zakończyły się spektakularnym zderzeniem z drzewem, po wcześniejszym uderzeniu w metalową skrzynkę ze słupkami drogowymi. 20-latek nie wiedział przy tym, że jego próby driftowania są nagrywane przez kamery miejskiego monitoringu. Dyżurny z myślenickiej komendy policji natychmiast poinformował o zdarzeniu swoich kolegów i zadysponował na miejsce policyjny patrol. Na szczęście w tym przypadku nie były potrzebne inne służby, ponieważ w trakcie kraksy z drzewem 20-letni kierowca nie odniósł obrażeń. Ofiarą jego brawury nie padły również osoby postronne.

Jaka kara spotkała młodego pirata drogowego?

20-latek z powiatu myślenickiego za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym został ukarany mandatem karnym w kwocie 5 000 zł, a na jego konto trafiło 8 punktów karnych. Dodatkowo w związku z uszkodzeniami pojazdu funkcjonariusze zatrzymali jego dowód rejestracyjny.

Sonda
Czy młodzi kierowcy jeżdżą mniej rozważnie niż starsi kierujący?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają