Jasnowidz Jackowski, matura

i

Autor: Kasia Zaremba/Super Express, AKPA Jasnowidz Jackowski, matura

Matura 2023

Jasnowidz Jackowski zobaczył arkusz CKE z matematyki. Przecieki - to będzie na maturze! Miał wizję, mówi o pewniakach

2023-05-08 8:15

Jasnowidz Jackowski wie, co będzie na maturze z matematyki. Miał wizję, w której zobaczył arkusz CKE i zadania maturalne z matematyki. Jasnowidz Jackowski po raz kolejny podzielił się swoją przepowiednią z czytelnikami "Super Expressu". Na jakie zadania szczególnie warto zwrócić uwagę? Co pojawi się w arkuszu z matematyki? Czy matura będzie trudna? Jasnowidz z Człuchowa ujawnia szczegóły! To musi widzieć każdy tegoroczny maturzysta.

Jasnowidz Jackowski wie, co będzie na maturze 2023 z matematyki

Jasnowidz Jackowski słynie ze swoich wizji, które dotyczą przyszłości. Dziennikarz "Super Expressu" postanowił zapytać go o to, jaka będzie matura 2023. Maturzyści szczególnie chcą wiedzieć, jakie zadania będą na maturze z matematyki. Przeczytaj najnowszą przepowiednię przyszłości jasnowidza Jackowskiego. Tym razem znany jasnowidz zobaczył coś bardzo ważnego dla wszystkich maturzystów!

To będzie na maturze z matematyki. Jasnowidz Jackowski miał wizję arkusza CKE

Oto wizja jasnowidza Jackowskiego, którą miał o maturze 2023 z matematyki. Nie mamy dobrych wiadomości: ma być wyjątkowo trudna. Natomiast gorzej ma być z maturą 2023 z matematyki. Ma być wyjątkowo trudna. - Będzie problematyczna. Widzę, jakiś wzór matematyczny, jakieś całki. Z tym akurat wszyscy piszący maturę będą mieć najwięcej problemu. Co ciekawe, wyniki będą zdecydowane lepsze niż w poprzednim roku - mówi nam Krzysztof Jackowski, najbardziej znany polski jasnowidz.

Maturzystów, których przeraziła ta wizja, uspokajamy: w podstawie programowej obowiązującej na maturze 2023 z matematyki nie ma całek. Nie zmienia to faktu, że matura może być trudna i warto się do niej dobrze przygotować. Przed maturą warto powtórzyć pewniaki z matematyki i przeliczyć zadania, które sprawiają największy problem.