Kraków: Koronawirus w Biedronce. Kilkanaście osób ODSUNIĘTO od pracy, co z klientami?

2020-08-04 9:31 Adrian Teliszewski
Koronawirus w krakowskiej Biedronce. Kilkanaście osób odsuniętych od pracy, sklep dalej otwarty
Autor: domena publiczna Koronawirus w krakowskiej Biedronce. Kilkanaście osób odsuniętych od pracy, sklep dalej otwarty

U pracownika sklepu sieci Biedronka, znajdującego się przy ulicy Kościuszki w Krakowie potwierdzono zakażenie koronawirusem. Z tego powodu od pracy odsunięto kilkanaście innych osób, ale sklep został ponownie otwarty. Firma wydała oświadczenie w którym zapewnia, że obiekt przeszedł dezynfekcję i klienci mogą w nim bez obaw robić zakupy.

Zakażenie koronawirusem potwierdzono u pracownika sklepu Biedronka znajdującego się przy ulicy Kościuszki w Krakowie. Jak informuje portal Onet, z tego powodu czternaście innych osób zostało odsuniętych od pracy, a obiekt przeszedł dezynfekcję. Obecnie jest już on ponownie otwarty dla klientów. 

- Sklep został natychmiast poddany dezynfekcji przez wyspecjalizowaną firmę i od poniedziałku 3 sierpnia od godz. 7 jest ponownie dostępny dla klientów, a jego załogę stanowią inni pracownicy sieci. Pragniemy podkreślić, że wszystkie wewnętrzne procedury stosowane przez naszą sieć są zgodne z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego, a w ich realizacji ściśle współpracujemy z lokalnymi organami inspekcji sanitarnej - czytamy w komunikacie sieci Biedronka. 

Warszawa. Wypadek na Kwitnącej (Bielany)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.