Ambulans, karetka pogotowia

i

Autor: SHUTTERSTOCK

HORROR W GROMNIKU

Koszmarny wypadek w Małopolsce. Trzy nastolatki potrącone na przejściu dla pieszych

2023-11-28 15:35

Do tego dramatycznego wypadku doszło w poniedziałek, 27 listopada, w miejscowości Gromnik (woj. małopolskie). Przez pasy próbowały tam przejść trzy nastolatki. Nagle wjechał w nie osobowy volkswagen golf, za którego kierownicą siedziała 20-latka. Kobieta była trzeźwa.

Gromnik. 20-latka wjechała w trzy nastolatki przechodzące na pasach

Dramatyczny wypadek rozegrał się w poniedziałek, 27 listopada, w miejscowości Gromnik przy ul. Krynickiej w powiecie tarnowskim. Przez pasy, około godz. 18:00, przechodziły tam trzy dziewczynki - nagle huknął w nie osoby golf, za którego kierownicą siedziała 20-letnia kobieta. 

- Na przejściu dla pieszych zostały potrącone trzy dziewczynki - dwie w wieku 14 lat i jedna w wieku 15 lat - powiedział w rozmowie z "Faktem" aspirant sztabowy Paweł Klimek, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie. - Nastolatki zostały przetransportowane do szpitala. Dwie zostały już z niego wypisane. Została sporządzona dokumentacja, będziemy wyjaśniać okoliczności zdarzenia. Jeśli zostanie ono zakwalifikowane jako kolizja, 20-latce grozi utrata prawa jazdy, grzywna i ograniczenie wolności, jeśli jako wypadek — grozi jej ograniczenie wolności do lat dwóchpowiedział rzecznik policji. 

BMW potrąciło kobietę z dzieckiem. Przerażające nagranie z Puław
Sonda
Czy kierowcy w naszym regionie jeżdżą bezpiecznie?
Nasi Partnerzy polecają