Kraków: Agresywni pasażerowie i fekalia na siedzeniu. To się dzieje w MPK!

2019-02-06 13:21
Kraków: Agresywni pasażerowie i fekalia na siedzeniu. To się dzieje w MPK!
Autor: peterscode / pixabay.com Kraków: Agresywni pasażerowie i fekalia na siedzeniu. To się dzieje w MPK!

Bezmyślni kierowcy samochodów, niegrzeczni pasażerowie i defekacja na środku pojazdu. Ten ostatni przypadek wydarzył się w poniedziałek w jednym z tramwajów linii jedenaście, który z tego powodu musiał wrócić do zajezdni. 

W poniedziałek doszło do bardzo niecodziennej i bardzo nieprzyjemnej sytuacji w jednym z tramwajów linii jedenaście. Pasażer w którymś momencie kursu wypróżnił się na środku pojazdu. Inni pasażerowie musieli opuścić tramwaj, gdyż nie mógł kontynuować jazdy. Ostatecznie wrócił do zajezdni.

Czytaj też: >>> Kraków: Na nogach szybciej niż tramwajem. Urzędnicy wprowadzili skandaliczną zmianę

Bycie kierowcą miejskiego autobusu to nie jest tylko siedzenie w kabinie. Zdaniem pracowników Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Krakowie, mieszkańcy w większości nie mają pojęcia z jakimi sytuacjami muszą się mierzyć kierowcy.

Dlatego postanowili nam nieco o tym opowiedzieć. Pracownicy MPK podkreślają, że nie oczekują od pasażerów wiele. Tylko odrobiny empatii i zrozumienia, że kierowcy to też ludzie.

Sprawie przyjrzał się nasz reporter Kuba Paduch. Posłuchaj jego materiału: 

Czytaj też: >>> Kraków: Będzie podwyżka cen biletów, jest nowy projekt

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE