Kraków: Agresywny 40-latek zaatakował nożem taksówkarza na osiedlu Na Stoku

2018-11-05 15:26 Katarzyna Kasprzyk
Zaatakował taksówkarza [zdjęcie dnia]
Autor: Pixabay Zaatakował taksówkarza [zdjęcie dnia]

Do zdarzenia doszło w miniony piątek (2 listopada) na osiedlu Na Stoku w Krakowie. Strażników zaalarmował mężczyzna, który zdenerwowany wbiegł do komendy krzycząc, że na postoju taksówek został pobity kierowca.

- Strażnicy natychmiast ruszyli we wskazanym kierunku. Na miejscu zastali dwóch szarpiących się mężczyzn. Na widok zbliżających się funkcjonariuszy jeden z nich wsiadł do taksówki, a drugi (kierowca taksówki) czekał przed autem. Miał pociętą, zakrwawioną twarz. Stwierdził, że siedzący w środku mężczyzna zaatakował go bez powodu, pobił i kilkukrotnie uderzył nożem - informuje Straż Miejska Miasta Krakowa.

Zobacz też: Rośnie liczba zachorowań na odrę! Czy grozi nam epidemia? Sprawdziliśmy, jak jest w Małopolsce!

Jeden ze strażników otworzył drzwi pojazdu i nakazał podejrzanemu wyjść na zewnątrz. Ponieważ ten nie słuchał poleceń, wyciągnął go z samochodu, obezwładnił i zakuł w kajdanki. W trakcie oczekiwania na przyjazd policji, ujęty groził strażnikom i próbował jednego z nich uderzyć głową.

40 letni mieszkaniec Nowej Huty został przekazany policjantom. Czynności wyjaśniające w tej sprawie prowadzi VII komisariat policji.

Czytaj też: Bochnia: Zaatakował swoich rodziców nożem. Małżeństwo w ciężkim stanie trafiło do szpitala

Zobacz TO WIDEO:

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE