Kraków: Andrzej Duda robi zakupy w hipermarkecie. To nagranie podbija internet!

2019-02-07 12:16
Andrzej Duda robił zakupy w krakowskim hipermarkecie
Autor: Руслан Лахман / Facebook Andrzej Duda robił zakupy w krakowskim hipermarkecie

To nagranie od kilku dni podbija polski internet! Andrzej Duda stał się bohaterem ukraińskich mediów społecznościowych, bowiem jeden z obywateli udostępnił na Facebooku film pokazujący jak prezydent robi zakupy w krakowskim hipermarkecie. Sąsiedzi zza wschodniej granicy nie mogą wyjść z podziwu i licznie komentują zarejestrowaną przez kamerę sytuację.

Jak napisał mężczyzna, nagranie otrzymał od swojego brata, który mieszka w Polsce. Postanowił podzielić się nim ze znajomymi. Wideo bije jednak rekordy popularności - obejrzało go niemal dwa miliony osób!

"U nas by to nie przeszło"

Film został udostępniony około dwa miesiące temu (przed świętami Bożego Narodzenia), ale popularność w naszym kraju zdobywa dopiero teraz. Komentujący Ukraińcy nie kryją zaskoczenia. - Mój rodzony brat, który mieszka w Polsce, przysłał mi wideo. No tak, przyjaciele! Po prostu zobaczył to w centrum handlowym - opisano w mediach społecznościowych film.

Czytaj też >>> Pomylił policjantów... z dilerami narkotyków!

- U nas by to nie przeszło, nasz prezydent się boi - komentuje jeden z Ukraińców. Andrzej Duda jest chwalony w komentarzach za to, że jak zwyczajny człowiek robi zakupy w supermarkecie. 

Andrzej Duda lubi zaskakiwać

To nie pierwszy raz, gdy polski prezydent zaskakuje. W sieci znajdziemy filmy na których widać jak Andrzej Duda zamawia jedzenie w jednym z fastfoodów w krakowskim Centrum Handlowym Krokus albo zdjęcia Agaty Kornhauser-Dudy robiącej zakupy w CH Serenada. Spotkanie prezydenckiej pary w Krakowie nie jest zatem rzadkim widokiem i może przydarzyć się każdemu!

Czytaj też >>> Kraków: "Uważajcie na siebie dziewczyny". Przerażające ogłoszenie w internecie!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE