Kraków: Czegoś takiego jeszcze nie było! Autobus MPK... zerwał nawierzchnię [ZDJĘCIA]

2019-02-15 23:09

Do bardzo nietypowego zdarzenia doszło w piątek, 15 lutego kilka minut przed godziną 21. Na al. Płk. Władysława Beliny-Prażmowskiego autobus komunikacji miejskiej... zerwał nawierzchnię drogi. 

Według wstępnych informacji pod pojazdem linii 124 jadącym w kierunku Tauron Areny zapadła się studzienka kanalizacyjna. W następstwie tego zdarzenia rozpędzony autobus zdarł  fragment asfaltowej nawierzchni. Na miejsce natychmiast pojechał inspektor Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Krakowie oraz dyżurny Zarządu Transportu Publicznego.

W miejscu zdarzenia wcześniej były prowadzone prace. Możliwe, że nie zostały one odpowiednio zabezpieczone. 

O zdarzeniu jako pierwsza poinformowała Platforma Komunikacyjna Krakowa. Krakowianie w komentarzach nie omieszkali wyrazić swojego zdania. - Po pożarze torów już nic mnie nie zdziwi - napisał jeden z internautów. 

Z powodu zapadnięcia się studzienki kanalizacyjnej na al. B. Prażmowskiego w kierunku ulicy Pilotów autobusy linii 124, 184, 424 kierowane są od ronda  Mogilskiego przez ulicę Brodowicza - poinformowało MPK na swoim profilu na Facebooku.

Zobacz koniecznie: 

>>> TOP 10 zawodów, w których NIE znajdziesz pracy w Krakowie [ZDJĘCIA]

>>> Dzielnice grozy w Krakowie: Gdzie mieszkańcy boją się chodzić po zmroku? [LISTA DZIELNIC]

>>> Kraków: Pomylił policjantów... z dilerami narkotyków!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE