Kraków. Nie żyje dziennikarz Krzysztof Mrówka. Zmarł nagle

i

Autor: Facebook Kraków. Nie żyje dziennikarz Krzysztof Mrówka. Zmarł nagle

Odszedł krakowski dziennikarz

Kraków. Nie żyje dziennikarz Krzysztof Mrówka. Zmarł nagle

2022-12-18 14:06

Zmarł dziennikarz Krzysztof Mrówka. Krakowski dziennikarz ekonomiczny i sportowy odszedł w wieku 64 lat. Informację o śmierci dziennikarza przekazał portal Interia, z którą Krzysztof Mrówka był związany od 15 lat.

Zmarł dziennikarz Krzysztof Mrówka. Smutne informacje o śmierci dziennikarza przekazali jego koledzy z portalu Interia.

- Nie żyje Krzysztof Mrówka, nasz drogi redakcyjny Kolega, wieloletni szef Interia Biznes, dociekliwy dziennikarz ekonomiczny i sportowy. Z Interią był związany od 15 lat, a w swoim sercu zawsze nosił Kraków. Miał 64 lata – poinformował w niedzielę (18 grudnia 2022) portal.

Znajomi dziennikarza mówią, że zmarł nagle.

-Krzysztof był jednym z nas, był Interianinem. Dołożył solidną cegłę do budowy silnego serwisu, jakim dzisiaj jest Interia Biznes. Bez Krzysztofa nie bylibyśmy w tym miejscu, w którym jesteśmy dzisiaj. Wielu dziennikarzy jest Mu wdzięcznych za to, czego ich nauczył. Na zawsze pozostanie w naszych wspomnieniach – powiedział prezes zarządu Interii Artur Potocki, cytowany przez portal.

Krzysztof Mrówka. Kim był?

Krzysztof Mrówka urodził się w Krakowie. Studiował prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim. Zajął się jednak dziennikarstwem - najpierw sportowym, potem ekonomicznym. Związany był m.in. z "Tempem" (nieistniejącym już), "Gazetą Krakowską" i z "Gazetą Wyborczą". Do zespołu Interii dołączył w 2007 r.

Karetka zderzyła się z autobusem. Groźny wypadek na ul. Ostrobramskiej
Sonda
Czy boisz się śmierci?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany