Kraków: Wstrząsające sceny w jednym ze szpitali, pacjent wyskoczył z okna!

2019-05-24 14:03
Kraków: Wstrząsające sceny w jednym ze szpitali, pacjent wyskoczył z okna!
Autor: Google Street View Kraków: Wstrząsające sceny w jednym ze szpitali, pacjent wyskoczył z okna!

Szokujące zdarzenie w Szpitalu Miejskim Specjalistycznym im. G. Narutowicza w Krakowie. 55-letni mężczyzna wyskoczył z okna lecznicy. Do zdarzenia doszło w czwartek przed południem.

Znane są już szczegóły zdarzenia do jakiego doszło w czwartek na terenie Szpitala Miejskiego Specjalistycznego im. G. Narutowicza. 55-letni pacjent wyskoczył z okna lecznicy. Z informacji, jakie udało nam się uzyskać wynika, że mężczyzna przeżył upadek, ale jego stan jest bardzo ciężki. Jak informuje Piotr Szpiech z Komendy Miejskiej Policji w Krakowie - doznał on między innymi urazów kręgosłupa i został przewieziony do innego krakowskiego szpitala, gdzie lekarze walczą o życie mężczyzny. 

Zobacz też >>> POWÓDŹ W MAŁOPOLSCE - RELACJA NA ŻYWO <<<

Skok najprawdopodobniej był próbą samobójczą, ale dokładne okoliczności zdarzenia bada krakowska policja. Wczoraj na terenie lecznicy były prowadzone oględziny, a także przesłuchiwani świadkowie. 

Zobacz koniecznie:

>>> Powódź w Krakowie 24.05.2019: Fala kulminacyjna na Wiśle: zalane bulwary, "okropny widok"

>>> Dramatyczny wypadek w Krakowie: Rozpędzone BMW wjechało w grupę pieszych, wielu rannych

>>> Kraków: O krok od tragedii na Basztowej. Potężne drzewo runęło na ulicę i torowisko [ZDJĘCIA]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE