Ma dar jasnowidzenia i ROZMAWIA z DUCHAMI! Niesamowita relacja z innego świata

2021-02-28 20:43 ON
Duch
Autor: Unsplush

Maja Danilewicz jest jasnowidzką. Janusz Szostak, dziennikarz i reporter śledczy, przeprowadził z nią wywiad, w którym wprowadziła czytelników w arkana swojego zajęcia. W niezwykle obrazowy i przekonujący sposób opowiedziała o tym, jak kontaktuje się ze zmarłymi osobami.

Pamiętasz ten moment, gdy zmarli zaczęli z tobą rozmawiać? 

– To było może 15 lat temu. Zaczęło się od poszukiwania pani Czesi. Poprosiła mnie o to moja znajoma. Ta kobieta wyszła z domu i popełniła samobójstwo. Potem podpowiadała mi, gdzie jej szukać, mówiła, że miała zamiar iść do lasu, to było gdzieś koło Myślenic. Ludzie na to miejsce mówili Soślina – „las samobójców”. Podpowiadała mi, że leży w tym lesie pod jakimś pniem, potem prowadziła mnie do starej opuszczonej stodoły i pokazywała mi stary wóz, słomę. Pokazywała też swoje mieszkanie. Jej mąż był za granicą, pracował tam od lat. Obiecywał jej, że wróci, jednak on tam prowadził drugie życie. Nie chciał z nią zostać. Z tego powodu ta kobieta wpadła w depresję i otruła się tabletkami, ale nie w tym lesie, tylko w starej opuszczonej szopie blisko swojego domu.

Zobacz: Polecieli do Meksyku, gdzie WYCIĘTO IM ORGANY! Ziobro zwrócił się do krakowskiej prokuratury

W jaki sposób przekazywała ci te informacje? 

– Byty komunikują się ze mną na zasadzie szeptania do ucha. Ja je bardziej słyszę niż widzę. Szepczą albo przychodzą do mnie w snach. I tę kobietę usłyszałam po raz pierwszy. Potem były następne poszukiwania, kolejne głosy i pojawiające się obrazy.

Zobacz: Drony pod Krakowem kontrolują, czym mieszkańcy palą w piecach! Są pierwsze efekty akcji [ZDJĘCIA]

Całość wywiadu znajduje się w książce „Widziadła. Świadectwa z zaświatów”. To reporterska podróż do nawiedzonych miejsc oraz domów zasiedlonych przez zjawy. To relacje świadków o pojawiających się tam widmach, widziadłach, duchach oraz demonach. Janusz Szostak odwiedził kilkadziesiąt takich miejsc, zmierzając śladem niewyjaśnionych zdarzeń oraz zjawisk paranormalnych. Rozmawiał z osobami, które zetknęły się ze zjawami bądź były świadkami zdarzeń, których nie sposób wyjaśnić. Odwiedził ludzi, w których domach zadomowiły się zjawy, z którymi przyszło im walczyć. Opowiada również o klątwach, które stały się przyczynami tragedii. W książce tej znajdziecie także rozmowy z osobami, które na co dzień mają kontakty z duchami: jasnowidzami, mediami, egzorcystami, oraz hipnoterapeutą. Oni też opowiedzą Wam o swoich doświadczeniach z duchami i o tym, jak ich się pozbyć.

Wiosna w krakowskim ogrodzie zoologicznym
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE