Małopolscy mundurowi w żałobie. Nie żyje zasłużony policjant! Pomocny, życzliwy i uczynny kolega

i

Autor: Małopolska Policja Szymon Sala z policją był związany przez 29 lat.

Odszedł na wieczną służbę

Małopolscy mundurowi w żałobie. Nie żyje zasłużony policjant! "Pomocny, życzliwy i uczynny kolega"

2023-08-17 13:11

Nie żyje aspirant sztabowy w stanie spoczynku Szymon Sala, funkcjonariusz zasłużony między innymi na misjach pokojowych oraz wieloletni oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Myślenicach. - Pozostawił pogrążoną w rozpaczy rodzinę i przyjaciół, a nas wszystkich, którzy z nim pracowali, w głębokim smutku i żalu - czytamy na stronie internetowej małopolskiej policji, która na znak żałoby przybrała biało-czarne barwy. Szymon Sala zmarł w wieku 51 lat.

Nie żyje asp. szt. Szymon Sala. Policjanci z Małopolski pogrążeni w żałobie

Policja poinformowała o śmierci aspiranta sztabowego w stanie spoczynku Szymona Sali. Mundurowy zmarł w wieku zaledwie 51 lat, a ze służbą był związany przez 29 lat. Zasłużył się między innymi podczas uczestnictwa w Siłach Pokojowych ONZ w Bośni i Hercegowinie oraz podczas pracy w Niemczech, gdzie w 2006 r. pomagał w utrzymaniu porządku w trakcie piłkarskiej mundialu. Był też wieloletnim oficerem prasowym Komendanta Powiatowego Policji w Myślenicach, przybliżając mieszkańcom powiatu działania myślenickich funkcjonariuszy oraz zajmując się profilaktyką. Szczegóły pogrzebu asp. szt. Szymona Sali nie są jeszcze znane.

Był doskonałym fachowcem i wzorowym policjantem, a przede wszystkim pomocnym, życzliwym i uczynnym kolegą. (... ) Pozostawił pogrążoną w rozpaczy rodzinę i przyjaciół, a nas wszystkich, którzy z nim pracowali, w głębokim smutku i żalu. Kierownictwo myślenickiej Policji, funkcjonariusze oraz pracownicy cywilni łączą się w bólu z pogrążoną w żałobie rodziną Zmarłego. Cześć Jego pamięci! - czytamy na stronie internetowej małopolskiej policji, która na znak żałoby przybrała biało-czarne barwy.

Sonda
Czy ostatnio straciłeś kogoś bliskiego?
Święto Wojska Polskiego w Krakowie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany