matura, egzamin maturalny

i

Autor: Katarzyna Zaremba/SUPER EXPRESS (2) matura, egzamin maturalny

Matura 2022: angielski rozszerzony 9.05.2022. Arkusze CKE, odpowiedzi. Rozwiązania zadań z matury z angielskiego. Arkusze i odpowiedzi CKE matura 2022 angielski poziom rozszerzony 9 maja 2022

2022-05-09 15:38

Matura 2022: angielski, poziom rozszerzony - odpowiedzi, zadania, arkusze CKE, pytania. W poniedziałek, 9.05.2021, maturzyści, którzy wybrali język angielski na poziomie rozszerzonym, mierzyli się z arkuszem CKE. Na egzaminie z angielskiego na poziomie rozszerzonym również mogło dojść do przecieku! Maturzyści piszą na Twitterze, że przecieki się sprawdziły. Uczniowie punktualnie o godzinie 9:00 otrzymali arkusze zadań z pytaniami przygotowanymi przez Centralną Komisję Egzaminacyjną (CKE). Z jakimi zadaniami musieli się zmierzyć na maturze 2022 z angielskiego na poziomie rozszerzonym? Na naszej stronie se.pl opublikujemy arkusze zadań oraz odpowiedzi z matury 2022 z angielskiego wraz z odpowiedziami przygotowanymi przez eksperta specjalnie dla naszych czytelników! Matura 2022 angielski: arkusze CKE, odpowiedzi, pytania, zadania, poziom rozszerzony.

Matura 2022: angielski rozszerzony. Arkusz CKE i odpowiedzi naszego eksperta z matury 2022 z angielskiego znajdziesz w galerii - KLIKNIJ W ZDJĘCIE PONIŻEJ!

Matura 2022: angielski rozszerzony. Jaki był temat rozprawki?

Według relacji maturzystów w mediach społecznościowych,  musieli oni zmierzyć się też z rozprawką o kieszonkowym.   Sporo problemów na maturze 2022 z angielskiego na poziomie rozszerzonym sprawiło maturzystom ostatnie zadanie otwarte. Jakie są poprawne odpowiedzi do tego zadania? Jedna z maturzystek podzieliła się swoimi odpowiedziami:

2.carrying the biggest,3.about other people’s opinion,4. were unable to download

Więcej: Matura 2022: angielski rozszerzony. Odpowiedzi do zadań z arkusza CKE od maturzystów. W ostatnim "carrying the biggest", a co z kaktusami?

Matura 2022: angielski rozszerzony 9.05.2022! Arkusze CKE, zadania, pytania, odpowiedzi

Matura 2022: angielski poziom rozszerzony. Według harmonogramu w poniedziałek, 9 maja, o godz. 9:00 uczniowie rozpoczną maturę 2022 z angielskiego na poziomie rozszerzonym. To przedmiot dodatkowy - zmierzą się z nim osoby, które złożyły taką deklarację. Dobrze zdany egzamin zagwarantuje przyjęcie na wymarzone studia. Dlatego dla maturzystów tak ważne jest, jakie pytania i zadania znajdą się w arkuszach przygotowanych przez Centralną Komisję Egzaminacyjną (CKE) na maturze 2022 z angielskiego na poziomie rozszerzonym. Jakie są odpowiedzi do poszczególnych zadań? W naszym materiale tuż po egzaminie znajdą się nie tylko arkusze CKE, ale również odpowiedzi. Informacje będą aktualizowane na bieżąco Arkusze zadań CKE z matury 2022 z angielskiego na poziomie rozszerzonym opublikujemy, gdy tylko zostaną udostępnione przez Centralną Komisję Egzaminacyjną.

Matura 2022: arkusze i odpowiedzi angielski rozszerzony

Arkusz CKE oraz odpowiedzi naszego eksperta do matury 2022 z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym opublikujemy w galerii poniżej. W oczekiwaniu na arkusze od CKE, zobacz, co było na zeszłorocznej maturze z angielskiego na rozszerzeniu.

Sonda
Czy matura 2022 z angielskiego była trudna?
Matura dla uchodźców z Ukrainy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE