matura, egzamin maturalny

i

Autor: Katarzyna Zaremba/SUPER EXPRESS (2) matura, egzamin maturalny

Matura 2022: biologia rozszerzona. Arkusze CKE i odpowiedzi z biologii znajdziesz TUTAJ. Sprawdź, jak Ci poszła biologia na maturze! [12.05.2022]

2022-05-12 15:12

Matura 2022: biologia, poziom rozszerzony. Publikujemy arkusze CKE oraz sugerowane odpowiedzi. W czwartek, 12.05.2021, maturzyści, którzy wybrali biologię na poziomie rozszerzonym, otwarli arkusze CKE z tego przedmiotu punktualnie o godzinie 9:00. Jakie zadania zostały przygotowane przez Centralną Komisję Egzaminacyjną (CKE)? Na naszej stronie se.pl publikujemy arkusze zadań oraz sugerowane odpowiedzi z matury 2022 z biologii na poziomie rozszerzonym.

Matura 2022 biologia poziom rozszerzony. Arkusze CKE

Jakie zadania były na maturze z biologii na poziomie rozszerzonym? Publikujemy arkusz CKE oraz sugerowane odpowiedzi.  W galerii opublikowanej w tym artykule najdziesz arkusz zadań, pytania i zadania matury 2022 z biologii na poziomie rozszerzonym. Odpowiedzi uzupełniamy na bieżąco. 

Arkusze CKE Z biologii na poziomie rozszerzonym znajdziesz poniżej. Kliknij w galerię zdjęć: 

Matura 2022 biologia poziom rozszerzony [12.05.2022]

Matura 2022: biologia poziom rozszerzony. Jak wynika z harmonogramu maturalnego w czwartek, 12 maja, o godz. 9:00 uczniowie zmierzą się z maturą 2022 z biologii na poziomie rozszerzonym. To pytanie nurtuje wszystkich maturzystów - Jakie zadania znajdą się w arkuszach przygotowanych przez Centralną Komisję Egzaminacyjną (CKE)? Jakie są odpowiedzi do poszczególnych zadań? W naszym materiale tuż po egzaminie znajdą się nie tylko arkusze CKE, ale również sugerowane odpowiedzi (zaznaczamy, że to jedynie sugerowane odpowiedzi, mogą one się różnić od tych w  kluczu odpowiedzi!). Informacje będą aktualizowane na bieżąco. Arkusze zadań CKE z matury 2022 z biologii na poziomie rozszerzonym opublikujemy, gdy tylko zostaną udostępnione przez Centralną Komisję Egzaminacyjną.

Matura dla uchodźców z Ukrainy
Sonda
Czy wierzysz przeciekom maturalnym?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE