Matury 2

i

Autor: KATARZYNA ZAREMBA/SUPER EXPRESS/ZDJĘCIE POGLĄDOWE Matura 2022: fizyka rozszerzona. Maturzyści są w szoku! "Ja pier***, co to było?"

Matura 2022 język angielski poziom rozszerzony: Odpowiedzi, pytania, arkusze CKE. Sprawdź, jak Ci poszedł angielski [9.05.2022]

2022-05-09 14:00

Matura 2022 język angielski poziom rozszerzony i dwujęzyczny. W tym artykule opublikujemy odpowiedzi, pytania i arkusze CKE z angielskiego na poziomie rozszerzonym. Centralna Komisja Egzaminacyjna (CKE) przygotowała arkusze zadań na maturę 2022 z języka angielskiego p. rozszerzony i dwujęzyczny. W poniedziałek, 9 maja, maturzyści punktualnie o godzinie 9:00 przystąpili do egzaminu dojrzałości z rozszerzonego angielskiego. Jakie pytania i zadania były na maturze 2022 z języka angielskiego rozszerzonego? Na se.pl opublikujemy arkusze i odpowiedzi do zadań z matury 2021 z rozszerzonego angielskiego. Znajdziecie je w naszym artykule poniżej. Matura 2022 angielski: arkusze CKE, odpowiedzi, pytania, zadania, poziom rozszerzony i dwujęzyczny.

Arkusz CKE z matury 2022 z angielskiego na poziomie rozszerzonym oraz odpowiedzi do zadań z arkusza znajdziecie w galerii poniżej - KLIKNIJ W ZDJĘCIE, ABY PRZEJŚĆ DO ODPOWIEDZI

Matura 2022 język angielski poziom rozszerzony 9.05.2021. Tu znajdziesz arkusze CKE, pytania i odpowiedzi!

Matura 2022 angielski rozszerzony: odpowiedzi, zadania, arkusze CKE

Matura 2022: język angielski poziom rozszerzony i dwujęzyczny. 9 maja maturzyści przystąpią do matury 2022 z języka angielskiego. To czwarty dzień zmagań z egzaminem dojrzałości. Jakie pytania i zadania znajdą się w arkuszach przygotowanych przez Centralną Komisję Egzaminacyjną na maturze 2022 z języka angielskiego na rozszerzeniu? Jakie są odpowiedzi do poszczególnych zadań? Chcesz wiedzieć, czy dobrze odpowiedziałeś na pytania na maturze 2022 z angielskiego na poziomie rozszerzonym? W naszym artykule będziecie mogli sprawdzić, jak poszło wam na rozszerzonej maturze 2022 z języka angielskiego. Będziemy aktualizować informacje na bieżąco. Zanim pojawią się oficjalne odpowiedzi, te publikowane tutaj są wyłącznie sugerowane - nie ma pewności, że są prawidłowe. Odpowiedzi przygotują nasi eksperci. Jednak na klucz odpowiedzi do arkusza CKE trzeba będzie jeszcze poczekać. Same arkusze zadań CKE z matury 2022 z angielskiego opublikujemy, gdy tylko zostaną udostępnione przez Centralną Komisję Egzaminacyjną.

Zobacz koniecznie: Matura 2022. Wyciekły kolejne arkusze CKE z angielskiego. CKE nie radzi sobie z plagą przecieków?! "Złożyliśmy zawiadomienie do prokuratury"

A jakie zadania były na maturze 2022 z języka angielskiego? Sprawdźcie. W tym miejscu pojawią się arkusze zdań, pytania i odpowiedzi z matury 2022 z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym.

Matura 2022. Poniżej w galerii zdjęć znajdziesz sugerowane odpowiedzi z języka angielskiego rozszerzonego na maturze 2022, gdy tylko CKE opublikuje arkusz. W oczekiwaniu na oficjalne arkusze z matury 2022, przypominamy, z czym maturzyści musieli się mierzyć rok temu.