Matura 2022. Przecieki z geografii. Co będzie na maturze z geografii?

2022-05-17 17:34
Matura 2022
Autor: KATARZYNA ZAREMBA/SUPER EXPRESS/ZDJĘCIE POGLĄDOWE

Matura 2022. Przecieki z geografii. Maturzyści desperacko szukają w internecie przecieków z matury z geografii. Wyciekły arkusze CKE egzaminacyjne? Maturzyści przeszukują dosłownie wszystko, w poszukiwaniu nawet najdrobniejszych informacji. Czy wiadomo, co będzie na maturze z geografii?

Matura 2022. Przecieki z geografii. Co będzie na maturze z geografii?

Punktualnie o godzinie 9, w środę, 18 maja, rozpocznie się matura z geografii. Maturzyści gorączkowo rozpoczęli poszukiwania przecieków, ale czy można im ufać? Przecieki pilnie poszukiwane przez uczniów.

- Czy posiada ktoś przecieki do matury z geografii ??? - pisze jeden z maturzystów.

Sprawdź koniecznie: Matura 2022: historia rozszerzona. Arkusze CKE z historii na poziomie rozszerzonym! Pytania, odpowiedzi [ZAPIS RELACJI]

Przeciekom nie należy ufać. Niejednokrotnie okazywało się, że maturzyści padali ofiarą oszustw na arkusze CKE. Wszystko, co pojawi się na temat arkuszy maturalnych z matury 2022 z geografii, to tylko domysły. Można się za to skupić na pewniakach maturalnych. 

Czytaj także: Matura 2022 z geografii. O tym musisz koniecznie pamiętać podczas matury z geografii

Sonda
Którego przedmiotu obawiasz się na maturze 2022 najbardziej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE