Matura 2022 z historii rozszerzonej. "Ja idąc na maturę z historii...". Te wpisy maturzystów to złoto! Hity Twittera

2022-05-17 14:01
Matura 2022 z historii rozszerzonej - memy i gify
Autor: Twitter Matura 2022 z historii rozszerzonej - memy i gify

Matura 2022 z historii na poziomie rozszerzonym budzi wiele emocji. Media społecznościowe dosłownie "gotują się" od komentarzy. Uczniowie na przemian reagują paniką, smutkiem, strachem i... śmiechem! Dla rozładowania dość nerwowej atmosfery maturzyści publikują liczne memy. Humorystyczne obrazki i gify związane z maturą, powodują, że chociaż na chwilę, na twarzach nawet najbardziej przerażonych uczniów pojawia się uśmiech.

Matura 2022 z historii rozszerzonej - memy i gify

Matura 2022 to ogromny stres dla uczniów. Odrobina humoru ma na celu rozładowanie negatywnych emocji, które targają maturzystami. W sieci pojawiają się liczne memy, gify i wesołe komentarze, których celem jest wywołanie uśmiechu na twarzach zdenerwowanych uczniów. Jak uczniowie radzili sobie z maturalnym stresem związanym z trudnym egzaminem z historii? Zobaczcie w poniższej galerii!

Czytaj też: Matura 2022. Historia na poziomie rozszerzonym. Co było na egzaminie z historii?

Matura 2022 z historii na poziomie rozszerzonym rozpoczęła się równo o godzinie 9:00. We wtorek, 17 maja uczniowie ostatnich klas szkół średnich przystąpili do jednego z egzaminów nieobowiązkowych i jednego z ostatnich podczas tegorocznych matur. Decyzję o zdawaniu historii na poziomie rozszerzonym podjęli sami uczniowie. W tym roku przystąpiło do niego ponad 20 tysięcy tegorocznych absolwentów szkół średnich.

Podczas matury 2022 uczniowie musieli przystąpić do trzech obowiązkowych pisemnych egzaminów na poziomie podstawowym. Były to egzaminy z języka polskiego, matematyki i języka obcego nowożytnego.

Sonda
Czy interesujesz się historią?
Matura dla uchodźców z Ukrainy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE