Matura poprawkowa 2021

i

Autor: Sigmund / Unsplash Kiedy wyniki matury poprawkowej 2021?

Matura poprawkowa 2021 - kiedy wyniki CKE? Gdzie i jak sprawdzić wyniki online?

2021-08-26 12:00

Kiedy maturzyści poznają wyniki matury poprawkowej 2021, którą pisali we wtorek, 24 sierpnia? Na naszej stronie znajdują się już sugerowane przez ekspertów odpowiedzi i arkusze CKE z matury poprawkowej, dzięki czemu zdający mogą sprawdzić, czy udzielili wystarczająco dużo poprawnych odpowiedzi. Ci, którzy chcą być pewni, czy zdali maturę poprawkową 2021 z matematyki, polskiego, czy języka obcego nowożytnego, muszą poczekać na oficjalne wyniki CKE. Kiedy zostaną ogłoszone i jak je sprawdzić online? Wyjaśniamy.

Matura poprawkowa 2021: wyniki CKE

Wszystkie egzaminy organizowane przez CKE odbywają się według ściśle określonego harmonogramu. Zawiera on informacje o terminach i sposobie przeprowadzenia egzaminu, a także o innych, ważnych dla maturzystów data. W harmonogramie CKE zawarto także informację o dacie publikacji przez CKE oficjalnych wyników matury poprawkowej 2021. Na szczęście, maturzyści nie będą musieli długo czekać na informację o tym, jak im poszedł egzamin poprawkowy w sierpniu. Termin ogłoszenia wyników matury poprawkowej wyznaczono na 10 września 2021 roku. Tego samego dnia nastąpi również przekazanie przez CKE do szkół świadectw, aneksów i informacji o wynikach. Również 10 września 2021 r. jest dniem wydania zdającym świadectw, aneksów i informacji o wynikach.

Czytaj także: Matura poprawkowa 2021: angielski. Oficjalne odpowiedzi CKE, arkusze, zadania

Matura poprawkowa: gdzie i jak sprawdzić wyniki online?

Wyniki matury poprawkowej maturzyści będą mogli sprawdzić online już od 10 września 2021. Procedura sprawdzania wyników matury poprawkowej jest taka sama, jak przy maturze 2021. Zdający muszą się zalogować na swoje indywidualne konta na stronach okręgowych komisji egzaminacyjnych. Dane do logowania: login i hasło są takie same jak do sprawdzenia wyników matury 2021 i uczniowie otrzymali je w swoich szkołach macierzystych. Wyniki matury poprawkowej 2021 pojawią się na kontach zdających już 10 września.

Matura poprawkowa 2021: odpowiedzi i arkusze CKE

W oczekiwaniu na oficjalne wyniki matury poprawkowej 2021 od CKE, maturzyści mogą sami sprawdzić, jak im poszło. Wystarczy, że porównają swoje odpowiedzi z egzaminu poprawkowego z sugerowanymi odpowiedziami naszych ekspertów i podliczą swoje punkty. Sugerowane odpowiedzi oraz arkusze CKE z matury poprawkowej 2021 z matematyki i języka polskiego znajdują się w galeriach poniżej.

Czytaj także: Matura poprawkowa 2021: matematyka, polski. Mamy odpowiedzi i arkusze CKE! Kiedy oficjalne wyniki poprawki?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE