Matura poprawkowa 2021: Matematyka, polski, angielski [RELACJA NA ŻYWO]

i

Autor: SE Matura poprawkowa 2021: Matematyka, polski, angielski [RELACJA NA ŻYWO]

Matura poprawkowa 2021: matematyka, polski. Mamy odpowiedzi i arkusze CKE! Kiedy oficjalne wyniki poprawki?

Matura poprawkowa 2021 - matematyka, polski, angielski. Poprawa egzaminu maturalnego rozpocznie się punktualnie o 9:00 we wtorek, 24 sierpnia 2021 roku. Matura poprawkowa z matematyki, języka polskiego i języka angielskiego na poziomie podstawowym to ostatnia szansa tego lata dla osób, które potknęły się w maju. Zdający z pewnością będą szukać arkuszy CKE, pytań i odpowiedzi. Co pojawi się na maturze poprawkowej 2021 z matematyki, polskiego i angielskiego? W tym artykule opublikujemy najważniejsze informacje związane z maturą poprawkową 2021. Śledźcie naszą relację na żywo!

Matura poprawkowa 2021 - odpowiedzi i arkusze CKE z matematyki i polskiego

CKE opublikowała właśnie arkusze z dzisiejszej matury poprawkowej z matematyki i polskiego!

Mamy poprawne odpowiedzi i arkusze CKE. KLIKNIJ w poniższą galerię i sprawdź, czy zdałeś!

Kiedy arkusz CKE i odpowiedzi z angielskiego?

CKE nie opublikowało jeszcze arkusza z matury poprawkowej 2021 z angielskiego. Kiedy arkusz zostanie udostępniony i maturzyści poznają prawidłowe odpowiedzi z matury? Czytaj więcej: Matura poprawkowa 2021: angielski. Gdzie odpowiedzi? Kiedy CKE opublikuje arkusz?

15:09 Kiedy oficjalne wyniki matur poprawkowych?

Uczniowie najgorsze mają już za sobą. Teraz zostało im tylko oczekiwanie na wyniki. A te zostaną ogłoszone 10 września 2021 r. Czytaj więcej: Matura poprawkowa 2021 - kiedy wyniki CKE? Arkusze i odpowiedzi już są!

Matura poprawkowa 2021 - matematyka, polski, angielski. Tu znajdziecie arkusze CKE i odpowiedzi!

Matura poprawkowa 2021 z matematyki, polskiego i angielskiego, zgodnie z harmonogramem matur CKE, odbędzie się 24 sierpnia. Dla uczniów poprawiających maturę wtorkowe wyzwanie jest kolejną szansą na zdobycie świadectwa za zdany egzamin dojrzałości. Matura poprawkowa z matematyki, polskiego oraz angielskiego formułą nie różni się znacząco od majowej. By zaliczyć, potrzebne jest minimum 30 procent możliwych do zgarnięcia punktów. W naszej relacji na żywo z matury poprawkowej 2021 publikujemy na bieżąco arkusze CKE, pytania i odpowiedzi, zadania z matematyki, temat rozprawki z polskiego, wypracowania z angielskiego, a także komentarze ekspertów oraz maturzystów. Wszystko, co chcecie wiedzieć o maturze poprawkowej 2021, przede wszystkim arkusze CKE oraz komplet odpowiedzi, znajdziecie właśnie tutaj. Relacja na żywo jest regularnie aktualizowana. Bądźcie z nami 24 sierpnia 2021 roku i śledźcie najnowsze informacje dotyczące matury poprawkowej 2021 z matematyki, polskiego oraz angielskiego!

Matura poprawkowa 2021 z matematyki, polskiego i angielskiego. Udostępniamy arkusze CKE i odpowiedzi [RELACJA NA ŻYWO]

Matura poprawkowa 2021 rozpocznie się o godzinie 9:00 we wtorek (24 sierpnia). Arkusze CKE i odpowiedzi załączymy w tym artykule, gdy tylko będzie to możliwe. Relacja na żywo wymaga odświeżania.

13:33 Angielski nie zaskoczył uczniów. Znamy treść najwyżej punktowanego zdania!

Według relacji uczniów, którzy pisali dziś maturę poprawkową z języka angielskiego, jednym z zadań było napisania e-maila, o tym, że w mieście powstało centrum sportowe. Maturzyści mieli za zadanie opisać, dlaczego centrum sportowe jest ważne, a także napisać, na jakie zajęcia uczęszczali.

Odpowiedzi i arkusze z angielskiego znajdziecie tutaj: Matura 2021 język angielski, poprawka: odpowiedzi, pytania. Co na maturze poprawkowej z angielskiego 24 sierpnia 2021?

13:10 Matura poprawkowa 2021: Odpowiedzi i arkusze CKE!

Uczniowie mają już najgorsze za sobą! Teraz wystarczy tylko zaczekać do 10 września na wynik egzaminu poprawkowego. Nim jednak wyniki, to większość poprawkowiczów chciałaby sprawdzić, czy udzielili poprawnych odpowiedzi na pytania w arkuszach.

Arkusze z matury poprawkowej znajdziecie tutaj. Jeśli tylko pojawią się na stronie CKE, umieścimy je w tych tekstach:

Matura poprawkowa 2021, matematyka. Odpowiedzi, pytania, arkusze CKE

Matura poprawkowa 2021: Język polski. Arkusze CKE i odpowiedzi

Matura poprawkowa 2021: angielski. Arkusze CKE, zadania i odpowiedzi

12:30 Matura poprawkowa 2021: Odpowiedzi z matematyki. "Większość odpowiedzi C"

Matura poprawkowa 2021 z matematyki za nami. Maturzyści już nie mogą się doczekać, aż CKE opublikuje arkusze, a następnie poznają prawidłowe odpowiedzi z poprawki z matematyki. W internecie zdający dzielą się swoimi odpowiedziami i opowiadają o rozwiązaniach zdań z arkusza CKE. Czy odpowiedzi, które pojawiają się w sieci są prawdziwe? Sprawdzamy to w tym tekście: Matura poprawkowa matematyka 2021: odpowiedzi. "Większość odpowiedzi C". Co zaznaczali maturzyści?

12:05 Matura poprawkowa 2021. Kiedy wyniki?

Większość uczniów opuściła już sale egzaminacyjne. Teraz będą w niepokoju oczekiwać wyników. A te zostaną ogłoszone 10 września 2021 r.

11:20 Matura poprawkowa 2021 z matematyki - pytania, arkusze, odpowiedzi

Matematyka po raz kolejny zaskoczyła uczniów. Większość z nich była zaskoczona trudnością zadań. Jakie pytania znalazły się arkusz? W tym tekście znajdziecie także poprawne odpowiedzi! Matura poprawkowa 2021, matematyka. Odpowiedzi, pytania, arkusze CKE

10:55 "Lalka" na maturze z polskiego!

Internet zalewają pierwsze komentarze uczniów. Już wiadomo, że lekturą, która pojawiła się w rozprawce, była "Lalka" Bolesława Prusa. Szczegóły podajemy tutaj: "Lalka" na maturze poprawkowej 2021 z polskiego. Rozprawka o wartościach duchowych i materialnych

Takie pytania były na maturze z języka polskiego w maju. Wciąż czekamy na arkusze z matury poprawkowej 2021 z CKE!

10:45 Matematyka zbiera żniwo. Uczniowie załamani

Matematyka była najczęściej powtarzanym przedmiotem maturalnym. Niestety, dla niektórych maturzystów poprawka nie okazała się szczęśliwa. Niektórzy wyszli z matury poprawkowej 2021 z matematyki już po kilkunastu minutach, gdy tylko mogli oddać arkusz!

Szczegóły: Matura poprawkowa 2021. Matematyka zbiera żniwo. "Rodzice mnie zabiją" [ODPOWIEDZI, ARKUSZE CKE]

10:30 Matura poprawkowa z języka polskiego. Tu znajdziesz pytania i odpowiedzi

Czekamy na pierwsze opinie uczniów, którzy przystąpili dziś do matury poprawkowej z języka polskiego! Co pojawiło się w arkuszu? W tym tekście znajdziecie pytania i proponowane przez naszego eksperta odpowiedzi. Odświeżajcie naszą stronę!

Pytania i poprawne odpowiedzi z matury poprawkowej 2021 z polskiego znajdziecie tutaj: Matura poprawkowa 2021: Język polski. Arkusze CKE i odpowiedzi

10:12 Matura poprawkowa z matematyki. Co było w arkuszu?

Minęła już godzina od rozpoczęcia matury poprawkowej 2021. W internecie pojawiły się już pierwsze komentarze uczniów, którzy już opuścili sale. Wiadomo, że w arkuszu na matematyce pojawiło się zdanie z deltą, które - jak wyjaśnia zdający - go pogrążyło.

9:35 Matura poprawkowa za trudna? Jest już pierwszy komentarz!

Zdający rozpoczęli egzamin nieco ponad pół godziny temu, a w internecie pojawiła się już pierwsza opinia ucznia, który opuścił poprawkę z matematyki.

9:20 Stres dosłownie zżerał zdających! Mamy komentarze tuż przed wejściem

Trwa egzamin ostatniej szansy! Na kilkanaście minut przed rozpoczęciem matury poprawkowej 2021 zdającym towarzyszył ogromny stres, a swoimi emocjami dzielili się w mediach społecznościowych. Komentarze maturzystów nie napawały optymizmem. - Stoję pod tą rzeźnią - napisała jedna z użytkowniczek Twittera. Jak inni komentuję maturę poprawkową 2021? Zobaczcie: Maturzyści przed poprawką matury 2021. "Stoję pod tą rzeźnią"

9:00 Rozpoczęła się matura poprawkowa 2021!

W całym kraju rozpoczęła się właśnie matura poprawkowa 2021. Jak zapewnia CKE, chęć zdawania poprawki zgłosiło blisko 64 tys. abiturientów. Za wszystkich trzymamy mocno kciuki!

8:50 Matura poprawkowa 2021 z matematyki. Co w arkuszu?

Zaczynamy końcowe odliczanie do egzaminu z matematyki, którego obawia się zdecydowana większość poprawkowiczów. Tak było w maju, a jak będzie dziś, to dowiemy po zakończeniu matury poprawkowej, gdy CKE udostępni arkusze!

8:30 Poprawka z angielskiego. Gdzie szukać odpowiedzi?

Zaczęło się końcowe odliczanie do matury poprawkowej z angielskiego. Punktualnie o 9:00 rozpocznie się egzamin ostatniej szansy. Gdzie szukać pytań i odpowiedzi z angielskiego? W tym tekście znajdziecie rozwiązany arkusz przez naszego eksperta! Matura 2021 język angielski, poprawka: Przecieki, odpowiedzi, pytania

8:10 Matura poprawkowa 2021 z matematyki. Co pojawi się w arkuszu?

Co będzie na maturze z matematyki na poprawce? To pytanie zadają sobie wszyscy maturzyści, którzy podejdą dziś do egzaminy poprawkowego. Sprawdziliśmy, jakie pytania mogą pojawić się w arkuszu! Szczegóły znajdziecie w naszym artykule Matura 2021 matematyka, poprawka: Przecieki, odpowiedzi, pytania. Co na maturze poprawkowej z matematyki?

7:40 Matura poprawkowa 2021. Czy są przecieki?

Najwięcej osób poprawia maturę z matematyki, która od lat jest postrachem uczniów. Nic dziwnego, że zestresowani maturzyści pytają na Twitterze o przecieki z matematyki przed maturą poprawkową. W swoich wpisach wywołują Podlasie, nawiązując tym samym do słynnych już przecieków, do których miało dochodzić przed maturą 2021 i 2020 właśnie na Podlasiu.

Szczegóły znajdziecie w artykule Matura poprawkowa. Przecieki z matematyki poszukiwane na Twitterze. "Podlasie, liczymy na was"

7:00 Matura poprawkowa już dzisiaj!

Punktualnie o godzinie 9:00 w całej Polsce rozpocznie się matura poprawkowa 2021. W tym tekście znajdziecie pytania, która pojawiły się w arkuszu oraz poprawne odpowiedzi. Bądźcie z nami na bieżąco!

Poniedziałek, 23 sierpnia

22:00 Jutro rano matura poprawkowa 2021 z matematyki, polskiego i angielskiego

Śledźcie od samego rana naszą relację na żywo, w której zamieścimy arkusze CKE i komplet odpowiedzi z matury poprawkowej 2021. Bądźcie z nami we wtorek (24 sierpnia), by nic Was nie ominęło. Z relacją na żywo wracamy już o świcie.

20:30 Matura poprawkowa 2021 z matematyki. Jakie zadania pojawią się w arkuszach CKE?

Maturę z matematyki będzie jutro poprawiać najwięcej osób. To przedmiot od lat sprawiający kłopot sporej liczbie maturzystów. Rozwiązane zadania i najważniejsze informacje znajdziecie w artykule Matura 2021. Poprawka z matematyki. Przecieki, odpowiedzi, pytania. Co będzie na maturze poprawkowej z matematyki? [CZYTAJ WIĘCEJ].

19:30 Matura poprawkowa 2021 z języka angielskiego. Co będzie na egzaminie?

O szczegółach dotyczących egzaminu z języka obcego piszemy w aktualizowanym artykule Matura 2021. Poprawka z języka angielskiego. Przecieki, odpowiedzi, pytania. Co pojawi się na maturze poprawkowej z angielskiego? [CZYTAJ WIĘCEJ].

18:30 Matura poprawkowa 2021 z języka polskiego. Czego się spodziewać?

W maju wśród tematów wypracowania była "Lalka" i "Ziemia obiecana". Co będzie teraz? Więcej na ten temat przeczytacie w aktualizowanym artykule Matura poprawkowa 2021. Język polski. Arkusze CKE, tematy wypracowania, odpowiedzi.

17:30 Ilu uczniów podejdzie do matury poprawkowej 2021?

Jak informuje Centralna Komisja Egzaminacyjna, oświadczenie o zamiarze przystąpienia do egzaminu maturalnego w terminie poprawkowym złożyło w tym roku prawie 64 tysiące maturzystów. Zdecydowana większość z nich będzie poprawiać maturę z matematyki.

17:15 Matura poprawkowa 2021 z matematyki. Czy są przecieki?

Czy wyciekły arkusze z matury poprawkowej 2021 z matematyki? Przecieki są pilnie poszukiwane przez zdających. W mediach społecznościowych atmosfera robi się gorąca. Czytaj więcej w artykule Matura poprawkowa. Przecieki z matematyki poszukiwane na Twitterze. "Podlasie, liczymy na was".

23 sierpnia 2021 - godz. 17:00 Matura poprawkowa już jutro rano!

Rozpoczynamy relację na żywo z matury poprawkowej 2021. Będą przecieki? Jakich zadań się spodziewać? Zostańcie z nami i odświeżajcie stronę, by niczego nie przegapić.

Sonda
Z którego przedmiotu poprawiasz maturę?
Maturzyści z Warszawy opowiadają o egzaminie z języka polskiego