Matura poprawkowa 2021

i

Autor: Joshua Hoehne / Unsplash Matura poprawkowa 2021. Jakie są poprawne odpowiedzi z matematyki? Zobacz, co zaznaczali maturzyści

Matura poprawkowa matematyka 2021: odpowiedzi. "Większość odpowiedzi C". Co zaznaczali maturzyści w arkuszu z matematyki?

2021-08-24 14:10

Matura poprawkowa 2021 z matematyki za nami. Maturzyści już nie mogą się doczekać, aż CKE opublikuje arkusze, a następnie poznają prawidłowe odpowiedzi z poprawki z matematyki. W internecie zdający dzielą się swoimi odpowiedziami i opowiadają o rozwiązaniach zdań z arkusza CKE. Jakie odpowiedzi z matematyki zaznaczali maturzyści na maturze poprawkowej 2021? Zobaczcie!

Matura poprawkowa matematyka. Odpowiedzi od nauczyciela matematyki

W galerii poniżej znajdziesz arkusz CKE oraz odpowiedzi z matury poprawkowej 2021 z matematyki. Zadania rozwiązuje nasz ekspert - Dariusz Kulma - nauczyciel matematyki z wieloletnim doświadczeniem, który pomaga uczniom w przygotowaniach do matury za pośrednictwem swojej strony www.jakzdacmaturezmatematyki.pl. Aby zobaczyć odpowiedzi, przeglądaj kolejne zdjęcia w galerii - rozwiązania znajdują się na zdjęciach.

Matura poprawkowa matematyka 2021: odpowiedzi maturzystów

Na odpowiedzi z matury poprawkowej 2021 z matematyki trzeba jeszcze trochę poczekać. Dopiero gdy CKE opublikuje arkusze z poprawki matury, nasi eksperci zaczną rozwiązywać zadania. Sugerowane odpowiedzi z matematyki będziemy publikować na bieżąco w materiale: Matura 2021 matematyka, poprawka: odpowiedzi, pytania, arkusze znajdziesz TUTAJ. W oczekiwaniu na arkusze CKE i odpowiedzi z matury poprawkowej 2021 z matematyki, zdający dzielą się w mediach społecznościowych swoimi rozwiązaniami i odpowiedziami. Jakie odpowiedzi zaznaczali w zadaniach z matematyki? - Czy tylko mi przewyższały odpowiedzi C z matmy? - pyta jedna z maturzystek na Twitterze. - Mi właśnie A ale pewnie zależy jaki arkusz - odpowiada inna zdająca. Jakie jeszcze rozwiązania i odpowiedzi podają internauci na Twitterze? Co wyszło w zadaniu z nierównością? Zobaczcie poniżej.

Czytaj także: Matura poprawkowa 2021. Matematyka zbiera żniwo. "Rodzice mnie zabiją" [ODPOWIEDZI, ARKUSZE CKE]

Matura poprawkowa matematyka: odpowiedzi do zadania z kątami i trójkątem

Maturzyści czekając na odpowiedzi z matury poprawkowej z matematyki, wymieniają się swoimi rozwiązaniami na Twitterze. Wielu zdających pyta o poprawne odpowiedzi do zadania z kątami trójkątem. Wątpliwości dotyczą także zadania z pięciocyfrowymi liczbami oraz zadaniach z nierównościami i deltą.

Matura poprawkowa matematyka 2021: odpowiedzi i arkusze CKE

Po godz. 14.00 CKE udostępni arkusze z matury poprawkowej 2021. Poznamy wtedy zadania z matematyki, polskiego i angielskiego, a nasi eksperci rozpoczną rozwiązywanie matury poprawkowej 2021. Odpowiedzi będzie publikować na bieżąco w naszych artykułach - wystarczy kliknąć w link poniżej:

Sonda
Z którego przedmiotu poprawiasz maturę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE