Matura poprawkowa 2021

i

Autor: christopher catbagan / Unsplash Matura poprawkowa 2021. Uczniowie załamani matematyką

Matura poprawkowa 2021. Matematyka zbiera żniwo. "Rodzice mnie zabiją" [ODPOWIEDZI, ARKUSZE CKE]

2021-08-24 10:39

Matura poprawkowa 2021. Matematyka była najczęściej powtarzanym przedmiotem maturalnym. Niestety, dla niektórych maturzystów poprawka nie okazała się szczęśliwa. Niektórzy wyszli z matury poprawkowej 2021 z matematyki już po kilkunastu minutach, gdy tylko mogli oddać arkusz! Maturzyści są załamani: - Rodzice mnie zabiją, że nie zdałem podstawowej matematyki - wyznaje na Twitterze jeden z użytkowników. Zobaczcie pozostałe komentarze oraz odpowiedzi i arkusze CKE z matury poprawkowej 2021 z matematyki, polskiego i angielskiego.

Matura poprawkowa matematyka. Odpowiedzi od nauczyciela matematyki

W galerii poniżej znajdziesz arkusz CKE oraz odpowiedzi z matury poprawkowej 2021 z matematyki. Zadania rozwiązuje nasz ekspert - Dariusz Kulma - nauczyciel matematyki z wieloletnim doświadczeniem, który pomaga uczniom w przygotowaniach do matury za pośrednictwem swojej strony www.jakzdacmaturezmatematyki.pl. Aby zobaczyć odpowiedzi, przeglądaj kolejne zdjęcia w galerii - rozwiązania znajdują się na zdjęciach.

Matura poprawkowa 2021. Matematyka załamała maturzystów

Matura z matematyki od zawsze budzi grozę wśród zdających. Nic dziwnego, że wyjątkowo silny stres towarzyszył maturzystom, którzy 24 sierpnia podchodzili do matury poprawkowej 2021 z matematyki, ale i nie tylko - również z polskiego, angielskiego i innych języków obcych. Pierwsze komentarze maturzystów po poprawce nie napawają optymizmem. Niektórzy wyszli z sali krótko po tym, jak dostali arkusze CKE. Załamały ich zadania, na które nie znali poprawnych odpowiedzi, oddali arkusz komisji i wyszli z matury poprawkowej 2021. Zobacz, jakie odpowiedzi na matematyce zaznaczali maturzyści w materiale: Matura poprawkowa matematyka 2021: odpowiedzi. "Większość odpowiedzi C". Co zaznaczali maturzyści w arkuszu z matematyki? Jeden z użytkowników Twittera tak podsumował swoją poprawkę matury z matematyki: - Nic nie umiałem to wyszedłem po 15 minutach. Szkoda bo rodzice mnie zabiją że nie zdałem podstawowej matematyki. Jak swoją maturę poprawkową skomentowali inni maturzyści? Zobaczcie poniżej!

Odpowiedzi z matematyki, polskiego i angielskiego oraz arkusze CKE matury poprawkowej 2021 znajdziesz na końcu artykułu.

Czytaj także: Matura poprawkowa 2021: angielski. Gdzie odpowiedzi? Kiedy CKE opublikuje arkusz?

Matura poprawkowa 2021: matematyka, polski angielski - odpowiedzi

Dla wszystkich zdających maturę poprawkową 2021, którzy będą się zastanawiać, jak im poszło, mamy dobrą wiadomość! Po zakończeniu egzaminu, na se.pl znajdziecie arkusze CKE oraz odpowiedzi (sugerowane) przygotowane przez naszych ekspertów. Dzięki temu będziecie mogli sprawdzić, czy zdaliście maturę poprawkową 2021 z matematyki, polskiego i angielskiego. Odpowiedzi z matury poprawkowej 2021 znajdziecie w naszych artykułach - wystarczy kliknąć w odpowiedni link:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE