Matura poprawkowa 2021

i

Autor: Wokandapix / Pixabay Matura poprawkowa 2021 to ogromny stres dla uczniów, którzy próbują zdać maturę z matematyki, polskiego lub angielskiego

Maturzyści przed poprawką matury 2021. "Stoję pod tą rzeźnią"

2021-08-24 9:13

Maturzyści, którzy 24 sierpnia poprawiają maturę, o godz. 9 przystąpili do matury poprawkowej 2021. Na kilkanaście minut przed rozpoczęciem egzaminu towarzyszył im ogromny stres, a swoimi emocjami dzielili się w mediach społecznościowych. Komentarze maturzystów nie napawały optymizmem. - Stoję pod tą rzeźnią - napisała jedna z użytkowniczek Twittera. Jak inni komentuję maturę poprawkową 2021? Zobaczcie! A po zakończeniu egzaminu dowiemy się, jak poszło maturzystom: opublikujemy arkusze CKE i odpowiedzi do zadań z matury poprawkowej z matematyki, polskiego i angielskiego.

Przed wejściem na maturę poprawkową 2021 maturzyści bardzo się stresowali. Większość z nich poprawia maturę z matematyki i boi się, że nie zda jej również na poprawce. Maturzyści nie ukrywają, że boją się oblania matury po raz kolejny. Niektórzy otwarcie przyznają, że chce im się płakać, inni są tak załamani, że rozważali nawet to, by nie przyjść na poprawkę matury 2021. Swoimi emocjami maturzyści dzielą się w mediach społecznościowych. Planowo egzamin poprawkowy miał się rozpocząć 24 sierpnia 2021 o godz. 9 w szkołach macierzystych. Maturzyści są już na salach i otrzymują arkusze CKE z matury poprawkowej. Zobaczcie, co pisali na Twitterze na kilka chwil przed rozpoczęciem matury poprawkowej 2021 z matematyki, polskiego, angielskiego i innych języków obcych. Niektórzy nie przebierali w słowach. Jedna z maturzystek porównała ten moment do "stania pod rzeźnią". - Liczę chociaż na 5 pkt z otwartych - dodał inny użytkownik Twittera.

Piszesz maturę poprawkową? Śledź naszą relację na żywo, opublikujemy w niej arkusze CKE i odpowiedzi: Matura poprawkowa 2021: Matematyka, polski, angielski. Zdający załamani. "Zaraz zwymiotuję!" [RELACJA NA ŻYWO]

Matura poprawkowa 2021 odpowiedzi: matematyka, polski, angielski

Dla wszystkich zdających maturę poprawkową 2021, którzy będą się zastanawiać, jak im poszło, mamy dobrą wiadomość! Po zakończeniu egzaminu, na se.pl znajdziecie arkusze CKE oraz odpowiedzi (sugerowane) przygotowane przez naszych ekspertów. Dzięki temu będziecie mogli sprawdzić, czy zdaliście maturę poprawkową 2021 z matematyki, polskiego i angielskiego. Odpowiedzi z matury poprawkowej 2021 znajdziecie w naszych artykułach - wystarczy kliknąć w odpowiedni link:

Sonda
Z którego przedmiotu poprawiasz maturę?
Nasi Partnerzy polecają