Matura próbna 2021: Pewniaki maturalne z angielskiego. Co będzie na angielskim? [ARKUSZE]

Matura próbna 2021: Pewniaki maturalne z angielskiego. Co będzie na angielskim? [ARKUSZE]
Autor: F1Digitals/Pixabay.com Matura próbna 2021: Pewniaki maturalne z angielskiego. Co będzie na angielskim? [ARKUSZE]

Próbna matura 2021: Angielski. W piątek, 5 marca uczniowie zmierzą się z zadaniami z języka angielskiego. Co będzie na próbnej maturze? Czego można się spodziewać? Czy są jakieś zadania - pewniaki, które będą na maturze próbnej? Co będzie na angielskim w piątek, 5 marca? Centralna Komisja Egzaminacyjna co roku publikuje w internecie arkusze z matur próbnych oraz właściwych egzaminów maturalnych. Sprawdź, jakie zadania mogą czekać na ciebie w arkuszu 5 marca. Co będzie na maturze na angielskim? Sprawdź szczegóły poniżej.

MATURA 2021 Szczecińscy maturzyści o próbnym egzaminie

Matura próbna 2021: Angielski. Co będzie na maturze?

Matura próbna z angielskiego już w piątek, 5 marca 2021. Czy są jakieś zadania - pewniaki, których należy się spodziewać? Maturzyści zmierzą się z pytaniami zamkniętymi oraz otwartymi. Uczniowie na maturze próbnej z angielskiego będą musieli wykazać się umiejętnością czytania ze zrozumieniem w języku angielskim, a także słuchania. To stałe elementy, których należy spodziewać się wśród zadań na maturze. Ale to nie wszystko. Na sam koniec maturzystów czeka zadanie otwarte, które sprawdza umiejętność pisania dłuższych form. Zwykle są to listy, rozprawki, zaproszenia, maile. Tego typu zadania to pewniaki, na jakie muszą przygotować się maturzyści.

Matura próbna CKE 2021: ANGIELSKI. Jakie będą pytania na maturze próbnej 5 marca?

Już w piątek, 5 marca uczniowie zmierzą się z maturą próbną z angielskiego. Jakich pytań można się spodziewać? Jakie będą zadania? Warto sprawdzić arkusze maturalne z angielskiego z poprzedniego roku. Publikujemy je poniżej.

Poniżej znajdziesz arkusze maturalne 2020 Centralnej Komisji Egzaminacyjnej CKE z angielskiego. Aby przejść do arkusza, kliknij w zdjęcie poniżej.

Matura próbna 2021

Szkoły przeprowadzą egzaminy maturalne w dniach 3 - 16 marca.  Jakich zadań mogą spodziewać się maturzyści? Warto zobaczyć, co na maturze było rok temu. Podobne zadania będą czekać na maturzystów w tym roku. Maturzyści zmierzyli się już z zadaniami z języka polskiego oraz matematyki.

Matura próbna 2021:

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE