matura próbna 2023 matematyka

i

Autor: Kasia Zaremba/Super Express matura próbna 2023 matematyka

Maturzyści nie będą zadowoleni

Matura próbna z Operonem. Gdzie odpowiedzi i arkusze z próbnej matury? Zaskakująca decyzja Operonu! "Uwzględniając prośby nauczycieli..."

2022-11-25 9:23

Matura próbna z Operonem 2023. Maturzyści sprawdzają swoją wiedzę, rozwiązując arkusze z języka polskiego, matematyki, języka obcego i wybranego przedmiotu na poziomie rozszerzonym. Uczniowie chcą wiedzieć, jak im poszło i szukają w internecie odpowiedzi z próbnej matury z Operonem. Gdzie zostaną opublikowane arkusze i klucz odpowiedzi z matematyki i innych przedmiotów? Wydawnictwo Operon podjęło zaskakującą decyzję. Maturzyści nie będą zadowoleni.

Matura próbna z Operonem: odpowiedzi i arkusze z matematyki, polskiego

Próbna matura z Operonem. Maturzyści mogli spróbować swoich sił, rozwiązując arkusze z matury w nowej formule 2023, co stanowi dobrą próbę przed właściwą maturą CKE w maju. Na maturze próbnej z Operonem musieli wykazać się m.in. znajomością lektur, tak jak "Dziady cz. III" oraz "Lalka" (więcej o tematach maturalnych w materiale: "Dziady cz. III" i "Lalka" na maturze próbnej z Operonem 2023 z języka polskiego. Jakie tematy wypracowań?). Następnie zmierzyli się z matematyka, której wielu uczniów boi się najbardziej. Potem przyszła kolej na język obcy, a następnie - wybrany przedmiot na poziomie rozszerzonym. Po zakończonym egzaminie, uczniowie szukają w internecie arkuszy oraz odpowiedzi z matury próbnej z Operonem, by sprawdzić, jak im poszło. Niestety, nie mamy dla nich dobrych informacji.

Przeczytaj także: Matura próbna z Operonem. Co było na polskim? Maturzyści komentują: "Odwołałem się do Janusza Walczuka na próbnej maturze"

Wydawnictwo Operon podjęło zaskakującą decyzję, która nie spodoba się maturzystom. - Uwzględniając prośby nauczycieli i ich potrzeby zdecydowaliśmy o tym, by nie publikować arkuszy i kluczy odpowiedzi na stronie internetowej Operonu ani w innych serwisach - poinformowało "Super Express" wydawnictwo. Oznacza to, że uczniowie, którzy piszą próbną maturę 2023 z Operonem z matematyki nie będą mogli sprawdzić w internecie, na stronie wydawnictwa ani arkuszy, ani kluczy odpowiedzi.

Przypomnijmy, że we wrześniu maturzyści pisali maturę próbną 2023 z CKE. Arkusz oraz odpowiedzi z matematyki można znaleźć w galerii - WYSTARCZY KLIKNĄĆ W ZDJĘCIE PONIŻEJ

Sonda
Matura 2023 - którego przedmiotu obawiasz się najbardziej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają