Koszmarny wypadek

Młoda kobieta huknęła skuterem w drzewo. Z ciężkimi obrażeniami trafiła do szpitala

2023-02-13 21:46

22-letnia obywatelka Malty została ciężko ranna w wypadku, do którego doszło w sobotę, 11 lutego w Kościelisku. Kobieta straciła panowanie nad kierowanym przez siebie skuterem śnieżnym i z dużą siłą uderzyła w drzewo. Cudzoziemka trafiła do szpitala. Więcej szczęścia miała 18-letnia pasażerka skutera. Ona doznała wyłącznie lekkich obrażeń.

Kościelisko. Młoda kobieta wjechała w drzewo skuterem śnieżnym. Trafiła do szpitala

O krok od tragedii w Kościelisku! W sobotę, 11 lutego młoda obywatelka Malty doprowadziła do bardzo groźnego wypadku. Kierując skuterem śnieżnym straciła panowanie pojazdem i wjechała w drzewo. Ranna została zarówno ona, jak i jej pasażerka. 22-letnia kierująca z poważnymi obrażeniami trafiła do szpitala w Zakopanem. Mniej ucierpiała 18-letnia pasażerka. W jej przypadku skończyło się wyłącznie na lekkich obrażeniach. O sile uderzenia świadczy skala uszkodzeń skutera. Przód pojazdu jest właściwie całkowicie zniszczony.

Okoliczności dramatu wyjaśnia zakopiańska policja. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że prawdopodobną przyczyną nieszczęścia była nadmierna prędkość. 

Mieszkańcy Dębicy protestują po śmierci 32-latki, która przez kilka godzin czekała na SORze
Sonda
Czy wiesz, jak udzielać pierwszej pomocy?

To oni pierwsi docierają do ofiar drastycznych wypadków.

Co szokuje ich najbardziej? POSŁUCHAJ!

Listen on Spreaker.