Nie żyje młody strażak z Małopolski. Koledzy z OSP opłakują Mateusza: Żegnaj przyjacielu

i

Autor: Ochotnicza Straż Pożarna w Bukownie Borze/FACEBOOK Nie żyje młody strażak z Małopolski. Koledzy z OSP opłakują Mateusza: "Żegnaj przyjacielu"

Żałoba wśród strażaków

Nie żyje młody strażak z Małopolski. Koledzy z OSP opłakują Mateusza: "Żegnaj przyjacielu"

2022-08-16 15:07

Ochotnicza Straż Pożarna w Bukownie Borze (powiat olkuski) poinformowała o śmierci 31-letniego strażaka Mateusza, który zmarł w niedzielę, 14 sierpnia. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w czwartek, 18 sierpnia w Bukownie Borze-Biskupim. Odejście druha "na wieczną służbę" opłakują jego koledzy z jednostki. - Żegnaj druhu, Żegnaj przyjacielu - napisali strażacy z Bukowna Boru.

Nie żyje młody strażak z Małopolski. Mateusz zmarł w wieku 31 lat

W niedzielę, 14 sierpnia, w wieku zaledwie 31 lat zmarł strażak-ochotnik z OSP w Bukownie Borze. Przyczyna przedwczesnej śmierci Mateusza nie została ujawniona. Jak podaje polsatnews.pl, młody mężczyzna pozostawił w żałobie żonę oraz dwójkę dzieci. Jego odejście "na wieczną służbę" opłakują również koledzy z jednostki, którzy pożegnali go we wzruszającym wpisie na FB.  

- Żegnaj druhu, Żegnaj przyjacielu - napisali strażacy z OSP w Bukownie Borze.

PRZECZYTAJ: Zaginięcie 9-latka w Zakopanem. Nowe fakty dotyczące matki Oliwiera

Kiedy pogrzeb druha z OSP w Bukownie Borze?

Uroczystości pogrzebowe odbędą w czwartek, 18 sierpnia. Nabożeństwo żałobne rozpocznie się o godz. 15.00 w kościele pw. NMP Wspomożycielki Wiernych w Bukownie Borze-Biskupim. Pochówek nastąpi po zakończeniu mszy świętej, na cmentarzu w Bukownie.

Policyjny pościg w Zielonej Górze. Naćpany kierowca nie miał szans
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE