Nie żyje Stanisław Nowacki. Były burmistrz Myślenic miał 67 lat

i

Autor: Jarosław Szlachetka/FB, webandi/cc0/pixabay Stanisław Nowacki był burmistrzem Myślenic w latach 1992-98.

Smutna wiadomość

Nie żyje Stanisław Nowacki. Były burmistrz Myślenic miał 67 lat

2023-03-07 11:50

W wieku 67 lat zmarł były burmistrz Myślenic Stanisław Nowacki. Samorządowiec pełnił swój urząd w latach 1992-98. W ostatnim czasie pracował w Urzędzie Miasta i Gminy Niepołomice. - Łączę się w bólu z rodziną oraz najbliższymi, składając wyrazy współczucia i żalu - napisał Jarosław Szlachetka, obecny burmistrz Miasta i Gminy Myślenice.

Nie żyje Stanisław Nowacki. W latach 1992-98 był burmistrzem Myślenic

Stanisław Nowacki zmarł w poniedziałek, 6 marca w wieku 67 lat. Na czele samorządu w Myślenicach stał w latach 1992-98. Ponadto, jak przypomina portal Miasto Info, Stanisław Nowacki w latach 80. ubiegłego wieku współtworzył myślenickie struktury NSZZ Solidarność. Brał udział w strajku w Przedsiębiorstwie Produkcji i Montażu Urządzeń Odlewniczych Pemod w Myślenicach i organizował pomoc dla rodzin osób internowanych. W ostatnich latach Stanisław Nowacki pracował w Urzędzie Miasta i Gminy Niepołomice jako specjalista od ekologii i odnawialnych źródeł energii. Informację o śmierci Stanisława Nowackiego potwierdził obecny burmistrz Myślenic Jarosław Szlachetka. Data uroczystości pogrzebowych nie jest jeszcze znana.

Z wielkim smutkiem przyjąłem informacje o śmierci pana Stanisława Nowackiego, który w latach 1992-1998 pełnił funkcję burmistrza Miasta i Gminy Myślenice. Łączę się w bólu z rodziną oraz najbliższymi, składając wyrazy współczucia i żalu - napisał Jarosław Szlachetka, obecny burmistrz Miasta i Gminy Myślenice.

Sonda
Czy Stanisław Nowacki powinien zostać patronem ulicy w Myślenicach?
Pijany kierowca rozbił busa o radiowozów policyjny

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki