Niedawno pochował swoją żonę, teraz spocznie obok niej. W szpitalu zmarł torturowany senior

i

Autor: SHUTTERSTOCK

KOSZMAR!

Niedawno pochował swoją żonę, teraz spocznie obok niej. W szpitalu zmarł torturowany senior

2023-08-25 20:14

Do horroru doszło w niedzielę (20 sierpnia) w Czaczowie. Napadnięto tam i pobito 75-letniego seniora. Mężczyzna zdążył złożyć zeznania, został przetransportowany do szpitala, gdzie zmarł. Sprawcy skrępowali seniora, pobili go, a następnie splądrowali jego dom. O koszmarze wspominali dziennikarze portalu „miastons.pl”.

Czaczów. Śmiertelnie pobili samotnego seniora. Mężczyzna zmarł w szpitalu

Koszmar rozegrał się w niedzielę rano, 20 sierpnia. Bandyci napadli samotnie mieszkającego w Czaczowie 75-letniego mężczyznę. Skrępowali go, pobili, a następnie splądrowali jego dom.

Wstępne ustalenia mówią, że samotny mężczyzna był bardzo pozytywny, uśmiechnięty. Niedawno pochował żonę. Straszne rzeczy się wydarzyły. Mężczyznę obezwładniono gazem, skrępowano i pobito. Cudem się uratował, wstępne zeznania złożył policji. Mówi się, że to jacyś obcokrajowcy, zza wschodniej granicy – opowiadał dziennikarzom portalu „miastons.pl” mieszkaniec.

Senior oswobodził się, wyczołgał z domu i zaczął wzywać pomocy. Został przetransportowany do szpitala, gdzie zmarł następnego dnia. Śledczy zajęli się sprawą i czekają nadal na wyniki sekcji zwłok. Nie wiadomo kto napadł na mężczyznę, ilu było bandytów i co ukradli seniorowi.

Na miejscu zdarzenia przeprowadzono oględziny, zabezpieczono materiały. Nadal trwają przesłuchania świadków. Ciało zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Trwa ustalanie charakteru obrażeń – poinformował portal „miastons.pl” prokurator Jarosław Łukacz.

Sonda
Czy byłeś/aś kiedykolwiek świadkiem pobicia innego człowieka?
Nasi Partnerzy polecają