Została bestialsko zamordowana

Ostatnie pożegnanie Pameli z Oświęcimia. Znamy datę pogrzebu zamordowanej 26-latki

2022-11-09 12:05

Znana jest już data pogrzebu Pameli z Oświęcimia. Zamordowana w bestialski sposób 26-latka zostanie pochowana w czwartek, 10 listopada. Uroczystości rozpoczną się o godz. 11.00 w kościele na Cmentarzu Komunalnym w Oświęcimiu. Po zakończeniu mszy świętej nastąpi odprowadzenie ciała tragicznie zmarłej kobiety na miejsce wiecznego spoczynku.

Data pogrzebu Pameli z Oświęcimia. Ostatnie pożegnanie bestialsko zamordowanej 26-latki

Pamela Sz. z Oświęcimia w sobotę, 5 listopada została bestialsko zamordowana. O popełnienie tej zbrodni polscy śledczy podejrzewają obywatela Norwegii Ingebrigta G. Polka i cudzoziemiec byli w przeszłości parą i mieli córkę Mię. Bezpośrednio po zabójstwie Pameli, 5-letnia dziewczynka została uprowadzona przez ojca. Ingebrigt G. został zatrzymany na autostradzie w Kopenhadze. W prowadzonym przez niego samochodzie jechała również Mia. Dziewczynka wróciła do Polski i znajduje się pod opieką dziadka. Wspólnie będą mogli pożegnać ukochaną mamę i córkę. Znana jest już data pogrzebu tragicznie zmarłej Pameli. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w czwartek, 10 listopada na Cmentarzu Komunalnym przy ul. Wiklinowej w Oświęcimiu. O godz. 11.00 w kościele na nekropolii rozpocznie się msza święta. Bezpośrednio po jej zakończeniu ciało 26-latki zostanie odprowadzone na miejsce wiecznego spoczynku.

Ingebrigt G. czeka na decyzję w sprawie ekstradycji

Domniemany zabójca Pameli - Ingebrigt G. w duńskim areszcie czeka na decyzję w sprawie ekstradycji do Polski. Postanowienie w tej sprawie ma zapaść w środę, 9 listopada. Norwegowi w naszym kraju grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Child alert Mia. Zabójstwo w Oświęcimiu
Sonda
Czy sprawcy zabójstw powinni od razu trafiać za kraty na dożywocie?