Otwarcie nowego Lidla w Krakowie. Ogromna kolejka przed sklepem, duże promocje

2020-05-29 8:09 AC
Otwarcie nowego Lidla w Krakowie
Autor: MW, archiwum se.pl

W Krakowie otwarty został dwudziesty sklep sieci Lidl Polska. Jeszcze przed godziną 6, gdy otwarto sklep, przed placówką w Nowej Hucie ustawiła się spora kolejka zainteresowanych. Nowy Lidl znajduje się na Os. Centrum E11 w pobliżu Placu Centralnego w Nowej Hucie.

Otwarcie nowego Lidla w Krakowie miało miejsce w czwartek, 28 maja o godzinie 6, z uwzględnieniem środków ochrony i bezpieczeństwa stosowanych we wszystkich sklepach sieci. Jak zapewnia biuro prasowe - w nowo otwartym sklepie klienci znajdą wysokiej jakości artykuły w atrakcyjnych, niskich cenach.

Na sklepowych półkach nie zabraknie świeżych warzyw i owoców, aromatycznego pieczywa, czy produktów marek własnych. Lidl zapewnia, że z okazji otwarcia, nie zabraknie atrakcyjnych promocji i rabatów.

Nowy Lidl w Krakowie przy os. Centrum E11 ma 711 metrów kwadratowych powierzchni sprzedaży, a do dyspozycji klientów jest 60 miejsc parkingowych. Sklep będzie otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach 6-22, a także w niedziele handlowe od 6 do 22.

Super Raport 28 V (goście: Biedroń, Sośnierz)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj