Pięćdziesiąt przypadków koronawirusa w Małopolsce! Zachorował kolejny młody mężczyzna

2020-03-25 9:15 AC
Pięćdziesiąt przypadków koronawirusa w Małopolsce. Zachorował kolejny młody mężczyzna
Autor: straz.gov.pl

W środę o poranku Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem. Wśród nich jest jeden pacjent z województwa małopolskiego. Jednocześnie zaznaczono, że zmarły dwie kolejne osoby, które chorowały na COVID-19. Łącznie bilans chorych wzrósł do 927 osób, 12 osób nie żyje.

- Mamy 26 nowych przypadków zakażenia #koronawirus, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą: 9 osób z woj. śląskiego, 4 osób z woj. wielkopolskiego i lubelskiego, 3 osób z woj. zachodniopomorskiego i woj. warmińsko-mazurskiego, 2 osób z woj. podkarpackiego i 1 osoby z woj. małopolskiego. Jednocześnie z przykrością informujemy, że w szpitalu we Wrocławiu zmarły dwie osoby - 41-letni oraz 71-letni mężczyzna, którzy mieli choroby towarzyszące - poinformowało na Twitterze Ministerstwo Zdrowia. 

Koronawirus w Małopolsce. Kolejny chory

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 u kolejnej osoby. Tym razem chodzi o młodego mężczyznę, który przebywa w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie, jego stan jest dobry.

Aktualnie w Małopolsce zakażenie koronawirusem zostało potwierdzone u 50 osób. W środę w naszym serwisie informowaliśmy o gwałtownym wzroście liczby osób objętych kwarantanną. Więcej informacji przeczytasz tutaj.

Koronawirus w Krakowie. Czytaj najnowsze informacje:

Posłuchaj, jak można zarazić się koronawirusem. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
Policja w Krakowie apeluje o pozostanie w domach

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Koronaporadnik cz.4 Czy papier toaletowy można mrozić?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.