Piękne Małopolanki powalczą o tytuł Miss Małopolski 2019 [ZDJĘCIA KANDYDATEK]

2019-05-22 16:52

Małopolanki są piękne - to nie ulega wątpliwości. Dlatego kandydatki do tytułu Miss Małopolski 2019 będą miały sporą konkurencję, o tytuł powalczy 21 finalistek. Gala finałowa odbędzie się w Krakowie już w najbliższą niedzielę, 26 maja!

Podczas gali zaplanowanej na najbliższą niedzielę w Hotelu InterHouse dowiemy się, kto wywalczył tytuł Miss Małopolski 2019! Dodatkowo spośród 16 kandydatek wybrana zostanie Miss Małopolski Nastolatek 2019. 

Miss Małopolski 2019 - ZOBACZ KANDYDATKI

Nowa miss otrzyma koronę od Kingi Wawrzyniak, ubiegłorocznej zwyciężczyni oraz finalistki konkursu Miss Polski 2019, na którym zdobyła tytuł 3. Wicemiss Polski. Gala Finałowa została zaplanowana na godzinę 20. Na stronie internetowej organizatora można z kolei głosować na najpiękniejsze Małopolanki - trwa bowiem plebiscyt na Miss Internautów!

Konkurs Miss Małopolski to wydarzenie, które cieszy się niepodważalną renomą wśród znawców świata piękna i mody oraz jest najważniejszym konkursem piękności w woj. Małopolskim.

ZOBACZ TAKŻE ZDJĘCIA KANDYDATEK do Miss Małopolski Nastolatek 2019

Zobacz koniecznie:

>>> Załamanie pogody dopiero nadchodzi, czerwony alert IMGW!

>>> Maciej Kot nie jest już kawalerem. Poślubił zjawiskową Agnieszkę Lewkowicz! [ZDJĘCIA]

>>> Kopali pijanego, mężczyzna zmarł. "Teraz już ku*wa zgonujesz" [SZOKUJĄCE WIDEO]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE