TOPR prosi o pomoc

Rafał zaginął w Tatrach, szedł na Czerwone Wierchy. Nie ma z nim żadnego kontaktu

2023-11-28 10:31

Trwają poszukiwania Rafała Pięcioraka, który zaginął w Tatrach, w drodze na Czerwone Wierchy. Jego ostatnia, potwierdzona lokalizacja to Chuda Przełączka w masywie Ciemniaka. Od soboty, 25 listopada z Rafałem nie ma żadnego kontaktu. TOPR prosi o przekazywanie informacji mogących pomóc w odnalezieniu zaginionego.

Tatry. Poszukiwania Rafała Pięcioraka. Zaginął w drodze na Czerwone Wierchy

W dalszym ciągu nie udało się odnaleźć zaginionego Rafała Pięcioraka. Mężczyzna wędrował po Tatrach, jego celem były Czerwone Wierchy. Ostatnia potwierdzona lokalizacja Rafała to Chuda Przełączka w masywie Ciemniaka. W tym miejscu turysta był w sobotę, 25 listopada po godz. 8.00 rano. Później urwał się jakikolwiek kontakt z Rafałem. 

TOPR apeluje o przekazywanie informacji o zaginionym Rafale

Zgłoszenie o zaginięciu Rafała Pięcioraka TOPR otrzymał po południu w poniedziałek, 27 listopada. Ratownicy proszą o przekazywanie informacji o poszukiwanym mężczyźnie, które mogą pomóc w jego odnalezieniu.

Osoby, które mają jakiekolwiek informacje pomocne w poszukiwaniach Rafała Pięcioraka prosimy o kontakt mailowy pod adresem [email protected] lub telefoniczny pod nr 18 206 34 44 - apeluje TOPR w mediach społecznościowych.

Patostreamerzy usłyszeli zarzuty
Sonda
Czy turyści wybierający się w góry powinni mieć wykupione ubezpieczenie?