Krzczonów: Wyniki sekcji zwłok ofiary pożaru busa

i

Autor: KP PSP Myślenice

Spłonął przez niedopałek papierosa? Straszna śmierć w busie pod Myślenicami

2022-06-14 18:21

Są wyniki sekcji zwłok denata znalezionego w spalonym busie pod w Krzczonowie pod Myślenicami. Śledczy wykluczyli udział osób trzecich. Prawdopodobnie zgon nastąpił w wyniku zaczadzenia. Źródłem pożaru był zaś niedopałek papierosa.

O wynikach sekcji zwłok denata informuje RMF FM. Jak czytamy, ofiara pożaru busa na drodze leśnej w Krzczonowie pod Myślenicami zmarła najprawdopodobniej w wyniku zaczadzenia dymem, który powstał na skutek pożaru. Ogień zaś pojawił się najpewniej od niedopałka papierosa. Wciąż jednak nie wiadomo, do kogo należały zwłoki. Konieczne będą badania DNA.

Czytaj także: Spalone zwłoki w busie pod Myślenicami! Doszło do zabójstwa 18-latka? Szokujące szczegóły

Przypomnijmy, że płonącego busa znalazł w poniedziałek, 13 czerwca na leśnej drodze jeden z przypadkowych świadków. Po ugaszeniu ognia strażacy znaleźli w środku zwęglone zwłoki. - W pojeździe znaleziono zwęglone ciało. Nie jesteśmy w stanie nawet rozpoznać płci - mówił mł. asp. Dawid Wietrzyk z myślenickiej komendy. Nieoficjalne informacje RMF FM mówiły o tym, że mogło dojść do zabójstwa, ale z najnowszych ustaleń wynika, że nie było udziału osób trzecich. Wiadomo, że bus, w którym znaleziono ciało, został skradziony od jednej z prywatnych firm w niedzielę (12 czerwca).

Czytaj koniecznie: Zakopane. Zjedli obiad w restauracji i nie zapłacili. Właściciel się zemścił! Bolesna nauczka

Sonda
Czy byłeś kiedyś świadkiem pożaru?
Dubiażyn (woj. podlaskie). Młodzi małżonkowie stracili w pożarze nowo zakupiony dom. Spędzali w nim dopiero pierwszą noc!