Kurator Barbara Nowak

i

Autor: ART SERVICE Kurator Barbara Nowak

Szokujący wpis Barbary Nowak o zakazie nauki biologii. Zacytowała Szekspira

2022-07-05 13:51

We wtorek, 5 lipca CKE udostępniła wyniki matur 2022, jednak małopolska kurator oświaty w swoim wpisie w mediach społecznościowych zajęła się zupełnie innym tematem. Barbara Nowak stwierdziła, że " w imię rewolucji neomarksistowskiej nauka biologii będzie zakazana", a "UE grozi więzieniem tym, co mówią o kobiecie i mężczyźnie". Swój wpis kurator zakończyła cytatem z klasycznego dzieła Szekspira.

Szokujący wpis Barbary Nowak o zakazie nauki biologii. Zacytowała Szekspira

We wtorek, 5 lipca Centralna Komisja Egzaminacyjna opublikowała wyniki matur 2022. Znana ze swojej aktywności w mediach społecznościowych małopolska kurator oświaty, nie odniosła się jednak do tegorocznych egzaminów dojrzałości, a po raz kolejny poruszyła kwestie ideologiczne. Według Barbary Nowak w Europie trwa "ofensywa genderyzmu", która doprowadzi nawet do zakazu nauki biologii! Z kolei Unię Europejską Barbara Nowak oskarżyła o grożenie więzieniem "tym, co mówią o kobiecie i mężczyźnie". Małopolska kurator oświaty nie wskazała jednak konkretnych przykładów opisywanych przez nią zachowań.

Swój wpis Barbara Nowak zakończyła dramatycznym pytaniem: "Czy Polacy obronią cywilizację chrześcijańską, czy ulegną rewolucji i zginą?" oraz cytatem z "Hamleta" Szekspira: "Być czy nie być?".

PRZECZYTAJ: Nie żyje ks. Krzysztof Nowak. Były proboszcz parafii w Pcimiu miał 79 lat. Kiedy pogrzeb?

- Ofensywa genderyzmu w Europie nabiera pędu walca niszczącego rozum w imię rewolucji neomarksistowskiej Nauka biologii zakazana! UE grozi więzieniem tym, co mówią o kobiecie i mężczyźnie. Czy Polacy obronią cywilizację chrześcijańską, czy ulegną rewolucji i zginą? Być czy nie być? - napisała na Twitterze Barbara Nowak.

ZOBACZ: Gdzie jest burza we wtorek, 5 lipca 2022? Synoptycy ostrzegają Małopolskę! Burze wielokomórkowe, wichury i grad [RADAR, MAPA BURZ]

Sonda
Czy Barbara Nowak sprawdza się w roli małopolskiego kuratora oświaty?
Dobczyce. Młody Ukrainiec uciekał przed policją. Nie miał prawa kierować motocyklem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE