worek na zwłoki

i

Autor: Getty Images zdjęcie ilustracyjne

Tragedia w Małopolsce

Tajemnicza śmierć nastolatki. Ciało dziewczyny znalezione na stadionie biathlonowym

2022-12-09 9:54

Tragedia w Małopolsce! W budynku znajdującym się przy stadionie biathlonowym w Kościelisku-Kirach (powiat tatrzański) zostało znalezione ciało 15-letniej dziewczyny. Jak informuje PAP, policja nie ujawnia na razie przyczyny zgonu nastolatki. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają śledczy pod nadzorem prokuratury.

Kościelisko-Kiry. Ciało 15-latki znalezione w budynku przy stadionie biathlonowym

Tragiczne odkrycie w Małopolsce! Jak podaje PAP, wieczorem w czwartek, 8 grudnia, w Kościelisku-Kirach znaleziono ciało 15-letniej dziewczyny. Znajdowało się ono w budynku zlokalizowanym przy stadionie biathlonowym. Makabrycznego odkrycia dokonano około godz. 23.00. Zaalarmowane służby ratunkowe szybko dotarły na miejsce zdarzenia. Podjęto próbę reanimacji, która niestety nie przyniosła skutku. Dziewczyna zmarła na miejscu zdarzenia. Wiadomo, że 15-latka była mieszkanką powiatu tatrzańskiego. W pomieszczeniu oprócz niej, nie było innych osób.

- Znaleziono tam ciało młodej, około 15-letniej dziewczyny z powiatu tatrzańskiego. Dziewczyna była sama w pomieszczeniu znajdującym się przy stadionie biathlonowym - powiedział PAP rzecznik zakopiańskiej policji asp. szt. Roman Wieczorek.

Jak zginęła nastolatka? Policja nie ujawnia przyczyny zgonu

Na obecnym etapie postępowania policja nie ujawnia przyczyny zgonu nastolatki. Nie wiadomo więc, czy w jej śmierć mogły być zamieszane inne osoby. Okoliczności śmierci wyjaśniają mundurowi pod nadzorem prokuratury.

Sonda
Czy umiesz udzielać pierwszej pomocy?
Tu autobus potrącił 64-latkę. Kobieta zmarła w szpitalu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany