Nowe ustalenia

Tak przerobiono auto syna Sylwii Peretti. Pasażerowie nie mieli na czym siedzieć

2023-08-08 9:38

Nowe informacje dotyczące wypadku żółtego renault na moście Dębnickim w Krakowie. RMF FM ustaliło nieoficjalnie, że auto kierowane przez syna Sylwii Peretii było przerobione w taki sposób, że pasażerowie zajmujący miejsca z tyłu pojazdu siedzieli na tzw. pace. Z samochodu została bowiem wyciągnięta tylna kanapa. Śledczy dysponują też wynikami badań toksykologicznych kierującego sportowym wozem Patryka.

Kraków. Pasażerowie renault siedzieli na pace. W aucie nie było tylnej kanapy

Na jaw wychodzą kolejne okoliczności wypadku na moście Dębnickim w Krakowie. Z nieoficjalnych ustaleń RMF FM wynika, że żółte renault nie miało tylnej kanapy, dlatego pasażerowie zajmujący miejsca z tyłu pojazdu siedzieli na tzw. pace. W samochodzie znajdowały się wyłącznie fotele przeznaczone dla pasażerów zajmujących miejsca z przodu sportowego wozu. Tych ustaleń na razie nie potwierdza prokuratura. Wiadomo jedynie, że śledczy przeprowadzili dokładne oględziny samochodu, w którym zginęli czterej młodzi mężczyźni.

Wyniki badań toksykologicznych Patryka. Nieoficjalne ustalenia

Krakowska prokuratura już wcześniej potwierdziła fakt, że prowadzący renault Patryk był totalnie pijanyW organizmie miał 2,3 promila alkoholu. Spośród czterech mężczyzn znajdujących się w samochodzie w momencie wypadku, tylko jeden był trzeźwy. RMF FM ujawniło nieoficjalne informacje dotyczące wyników badań toksykologicznych dotyczących obecności w organizmie kierowcy substancji odurzających. Wynika z nich, że Patryk nie znajdował się pod wpływem innych niż alkohol psychoaktywnych specyfików.

Kraków: tragiczny wypadek przy moście Dębnickim w Krakowie. Nie żyje czterech młodych mężczyzn
Sonda
Czy kierowcy w Polsce jeżdżą bezpiecznie?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany