Tragiczny finał poszukiwań. Nie żyje zaginiony 92-letni senior z Nowej Huty

i

Autor: shutterstock, policja

Smutna wiadomość

Tragiczny finał poszukiwań. Nie żyje zaginiony 92-letni senior z Nowej Huty

2023-02-24 11:47

Zakończyły się poszukiwania 92-latka z Nowej Huty, który zaginął 13 lutego. O pomoc w odnalezieniu seniora prosili mundurowi informując, że ze względu na podeszły wiek oraz stan zdrowia, mężczyzna ma trudności z pamięcią i orientacją w terenie. Niestety poszukiwania seniora miały tragiczny finał. Zgon 92-latka potwierdziła policja.

Kraków. Tragiczny finał poszukiwań seniora. 92-latek nie żyje

92-letni senior z Nowej Huty był poszukiwany od 13 lutego. Tego dnia około godz. 17.00 wyszedł z mieszkania na osiedlu Kazimierzowskim w Krakowie i przestał kontaktować się z bliskimi. Policja udostępniła w Internecie wizerunek zaginionego oraz jego rysopis. Ze względu na podeszły wiek mężczyzny oraz jego kłopoty z pamięcią i orientacją w terenie istniało realne niebezpieczeństwo, że życie lub zdrowie 92-latka może być zagrożone.

Niestety w tym przypadku najgorsze obawy potwierdziły się. Funkcjonariusze poinformowali o zakończeniu akcji poszukiwawczej ze względu na odnalezienie ciała seniora. Policja wstępnie wykluczyła, by do śmierci mężczyzny przyczyniły się inne osoby.

Sonda
Czy kiedykolwiek pomagałeś/aś w szukaniu zaginionych osób?
Libacja zamieniła się w krwawą jatkę. 38-latek zadał śmiertelny cios kompanowi od kieliszka
Nasi Partnerzy polecają